Stara instalacja gazowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mave

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chrzanów
Posiadane auto: Fiat Brava 1.4 SX + LPG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 13:31    Temat postu: Stara instalacja gazowa Odpowiedz z cytatem

Właśnie się dziś dowiedziałem, że mam starą instalację gazową (jakaś BER czy coś w tym stylu). Nie mogą również podłączyć komputerka aby ustawić obroty i spalanie gazu bo to jest stara okrągła wtyczka pięciobolcowa taka jak kiedyś były w starych magnetofonach. Co zrobić, gdzie ustawić ten gaz? Jestem mieszkańcem południowej Polski nie daleko Krakowa i Katowic, tak po środku. Dodam, że gość z servisu powiedział, że pierwszy raz widzi taki filtr gazu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
lechu12

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 14

Posiadane auto: Brava 1,6 16v 1997r + LPG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 22 Sie 2008, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ta wtyczka ma nazwę zapewne DIN, a co do instalacji to czasem nie BRC??
_________________
Brava 1,6 16v 1997r + LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group