zakup wsk 125 z dokumentami ale bez OC- konsekwencje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nadamus
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość/region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
PostWysłany: Pią 10 Maj 2013, 20:09    Temat postu: zakup wsk 125 z dokumentami ale bez OC- konsekwencje Odpowiedz z cytatem

mam okazję kupić wsk 125 MO6 na podwójnej ramie- rocznik 1970. motocykl jest w bardzo dobrym stanie (kompletny) z oryginalnym przebiegiem 8500km i do tego ma jeszcze dokumenty Wink i tu zaczynają się schody: oryginalny dowód rejestracyjny jest jeszcze z roku 1970 (pierwszy- z nr rej AG Wink) wiekszosc czasu motocykl przestał w garażu i własciciel nie opłacał ubezpieczenia OC (od 1974roku) i nie robił badań technicznych (i oczywiście nie jeżdził). Własciciel jednak z powodu braku OC przez tyle lat (prawie 30 Wink obawia się sprzedać motocykl gdyż boi się że bedzie musiał zapłacić kare za brak OC. i tu się koło zamyka: ja chcę kupić, on sprzedać ale sie boi Wink wiec moje pytanie brzmi: czy włascicielowi grożą jakieś kary za brak ubezpieczenia i ewentualnie jakie? czy też mogę kupić i wszystko bedzie w porządku?
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group