czujnik temperatury zewnetrznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darkardo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: citroen xsara picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Kwi 2013, 23:54    Temat postu: czujnik temperatury zewnetrznej Odpowiedz z cytatem

witam mam problem najpierw zaczal mi fiksowac czujnik temperatury zewnetrznej az sie wyzerowil a teraz jak cieplo przestala dzialac klima citroen xsara picasso 2001r 2.0 hdi jak ktos moze niech pomoze mysle ze to jest wspolne nie ma temperatury na zewnatrz nie ma klimy gdzie szukac tego czujnika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Cyfrowy 5

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość/region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prawym lusterku. Taki cypelek od spodu obudowy.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
darkardo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: citroen xsara picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie zastanawialem czemu to taki burchelek jest jak sie do niego dostac moze podpowiesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pavlo248

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 620
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubuskie
Posiadane auto: Citroen C52,0 16V 143KM Exclusive 2006 , Citroen C4 1,6HDI VTR , 407 2,0 HDI
Piwa: 60/0
PostWysłany: Pią 19 Kwi 2013, 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawić szkło max. na zewnątrz. Zdjąć lusterko z drzwi odpinając kostkę (nie pamiętam czy w XP do kostki trzeba zdjąć boczek drzwi, pewnie tak, w C5 trzeba) zdjąć szkło odpinając taki druciany pałąk, a dalej- kilka śrubek - sam już będziesz widział.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
darkardo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: citroen xsara picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 19 Kwi 2013, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki jak niepopsuje to zrobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 19 Kwi 2013, 15:14    Temat postu: reklama

Powrót do góry
darkardo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: citroen xsara picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 20 Kwi 2013, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jeszcze mi podpowiesz taka rzecz czy dzieki temu ze padl mi termometr zewnetrzny nie mam klimy w aucie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Cyfrowy 5

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość/region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
PostWysłany: Wto 23 Kwi 2013, 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz klimatronic to tak, bo są one powiązane ze sobą...
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ramzes81

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Citroen, Xsara Picasso Tonic. 1.8 16V, 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 27 Maj 2018, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupiłem miesiąc temu xsare Picasso 1.8 r 2003..od samego początku pokazuje mi temperaturę 13-14 stopni. Ktoś wymienił lusterko ale nie jestem pewien czy lusterko jest od Xsary Picasso. Na dole lusterka brak czujnika, pomyślałem, może ktoś wymontował albo wersja od Anglika,.Zły trop, w wiązce do lusterka idzie 7 kabelków (3 do ślniczka, 2 do ogrzewania i 2 do czujnika temperatury) .Podejrzewam że lusterko miało inną kostkę( kabelki były sztukowane). Po rozebraniu lusterka 2 kabelki giną w górnej części lusterka, wygląda na to że ten model ma czujnik w górnej części zaraz przy zewnętrznej obudowie. Ciąg dalszy zagadki, po numerze lusterka (96570982xt) znalazłem w necie ale głównie na e-bayu że lusterko jednak jest od Picasso od roku 04-09.
Skoro już jakiś czujnik jest to może wystarczy go potrzebna jest adaptacją do kompa, albo ten czujnik jest uszkodzony. No i czy ktoś się wypowie na temat czujnika w środku lusterka, oczywiście w obudowie na dole jest przygotowany otwór pod tradycyjny czujnik.

Fotki:
https://drive.google.com/file/d/1PVFgpA1GtmZWpDB-j3McN2Y_POJ46jpv/view?usp=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1wFD-9PRbPs_DdESoQQKoUjdM0vhlXA2L/view?usp=drivesdk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group