Złamany podłokietnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaXaerio

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bełchatów
Posiadane auto: VW Passat B5 Kombi 2000r
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 09 Kwi 2013, 16:46    Temat postu: Złamany podłokietnik Odpowiedz z cytatem

Witam, od niedawna posiadam VW Passata B5 Kombi 2000r. Gdy go kupiłem, miał już odłamany podłokietnik. Wygląda to tak:



Jak widać dokładnie na drugim zdjęciu zawiasy są urwane, chciałbym dowiedzieć się, jak mógłbym to sam naprawić możliwie jak najtaniej. Może ktoś spotkał się z takim problemem?

Szukałem w sieci zdjęcia które pokazywałoby jak powinny wyglądać działające zawiasy w pokrywie podłokietnika, jednak nie znalazłem takowych w sieci.

Cały podłokietnik wygląda tak:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piekny-gienus

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
PostWysłany: Wto 09 Kwi 2013, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam - tego nie widac .. Moja podopoiwedz:
- obciąc te ostre kanty
- dopasowac w castoramie zawiaski
- dokuic pare ładnych blachowkretów
- troche pomyslonku i wysiłku - to skrecisz ,że nie wyleci po zamknieciu - na końcu farba i MASZ OK


Ostatnio zmieniony przez piekny-gienus dnia Wto 09 Kwi 2013, 21:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
MaXaerio

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bełchatów
Posiadane auto: VW Passat B5 Kombi 2000r
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 09 Kwi 2013, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie masz racje i to bardzo dobry pomysł, przy okazji nie przekracza moich zdolności manualnych i finansowych Very Happy Wielkie dzięki, leci piwko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piekny-gienus

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
PostWysłany: Wto 09 Kwi 2013, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego piwo to walni sobie na miejscu wazne że podpowiedziałem - pow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group