Wycena szkody

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika424

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nakło n/Not.
Posiadane auto: Peugeot 407 SW
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Mar 2013, 16:36    Temat postu: Wycena szkody Odpowiedz z cytatem

Witam ,miałam kolizje drogową.Mam pęknięty tylny zderzak,uszkodzony kołpak (oryginalny peugeot )pękniętą lampę tylną wykrzywioną belkę wzmocnienia zderzaka tylnego. Czy ktoś się orientuje na ile można wycenić szkodę ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
GinnyXYZ2185

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łomża
Posiadane auto: Saab 9-5 FL
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podjedź do dilera i on wtedy Ci wyceni na częściach oryginalnych. Jak ja miałem uszkodzony bok to ubezpieczyciel wyliczył na 1,5 tysiąca zł a jak pojechałem do serwisu to faktura była na ponad 5 tysięcy zł. ale to nie z mojej polisy szło. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KajkaM

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 25 Cze 2015, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć dlatego zawsze lepiej bezgotówkowo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group