Peugeot806 1.9TD Bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gothic945

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowy Kamień
Posiadane auto: Peugeot 806 90KM 1.9 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 12:02    Temat postu: Peugeot806 1.9TD Bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

Witam Smile od jakiegoś czasu mam w swoim aucie(model w temacie) problem z kierunkowskazami. często zdarza się że w trakcie jazdy zwyczajnie nie działają, trzeba się zatrzymać, poczekać, pokombinować z zapłonem i jak się uda to zadziałają. Nie wiem od czego to zależy ale chciałbym sprawdzić czy to nie bezpiecznik. I tu moje pytanie: czy ktoś orientuje się jaki nr ma bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
HERMES
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3809
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 173/25
PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 15:13    Temat postu: Re: Peugeot806 1.9TD Bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

gothic945 napisał:
Witam Smile od jakiegoś czasu mam w swoim aucie(model w temacie) problem z kierunkowskazami. często zdarza się że w trakcie jazdy zwyczajnie nie działają, trzeba się zatrzymać, poczekać, pokombinować z zapłonem i jak się uda to zadziałają. Nie wiem od czego to zależy ale chciałbym sprawdzić czy to nie bezpiecznik. I tu moje pytanie: czy ktoś orientuje się jaki nr ma bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy?

Bezpiecznik ma to do siebie, że jak sie spali to już koniec i nie przewodzi. Raczej skup sie na przełączniku pod kierownicą lub bsi jak jest.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dziadek1

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej francuskiej instrukcji F 30.
Pozdrawiam.
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gothic945

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowy Kamień
Posiadane auto: Peugeot 806 90KM 1.9 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 20:08    Temat postu: Re: Peugeot806 1.9TD Bezpiecznik odpowiadający za kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

HERMES napisał:

Bezpiecznik ma to do siebie, że jak sie spali to już koniec i nie przewodzi. Raczej skup sie na przełączniku pod kierownicą lub bsi jak jest.


Gdzieś przeczytałem, że bezpieczniki czasami 'śniedzieją' i nie są spalone tylko czasem nie łączą. Dlatego właśnie postanowiłem spróbować.

dziadek1 napisał:

W mojej francuskiej instrukcji F 30.
Pozdrawiam.


Dzięki wielkie, jak to sprawdzę dam znać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dziadek1

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej mała szansa na zaśniedzenie, ale szukaj. Jak był byś zainteresowany opisem wszystkich, to mi przyślij na pw swojego maila, bo na forum nie umiem wklejać. Tylko po francusku.
Pozdrawiam
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
Reklama








Wysłany: Nie 10 Lut 2013, 21:39    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group