centralny zamek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregson76

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: SEAT ALTEAM,1.9 TDI, 2004
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 06 Sty 2014, 03:23    Temat postu: centralny zamek Odpowiedz z cytatem

Podczas zamykania auta z pilota, po jednym kliknięciu przycisku na pilocei zamyka się centarlny i migają kierunkowskazy. Gdu natychmiast klikne drugi raz, ponownie slychac centralny, migaja kierunkowskazy i zaświeca się piktogram kluczyka na środkowej konsoli na przycisku centralnego między fotelami. O co chodzi?Czy zmienia się "status zamknięcie", podwójne ryglowanie? uzbraja alarm? jak uzbroic alarm, jak sprawdzić czy altea 2004 r. ma alarm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
timig

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 277
Skąd jesteś (miejscowość/region): Słupia Kapitulna/Rawicz
Posiadane auto: Toledo III - 1,9 TDI - 2005 r.
Piwa: 31/4
PostWysłany: Pon 06 Sty 2014, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najprościej i najpewniej podpiąć ppd komputer Smile
u mnie jest oryginalny alarm i mam: czujniki ruchu u góry słupków z przodu, mały kluczyk jak do skrzynki na listy, dodatkowy przycisk na desce do rozbrajania alarmu, miga mi kontrolka w drzwiach w okolicach gdzie kiedyś w samochodach był rygielek.
jak to ustrojstwo działa to nawet nie wiem i chyba je na wszelki wypadek dezaktywuje aby nie mieć problemów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Grzenio_ni

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość/region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
PostWysłany: Pon 06 Sty 2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, myślę że to przyciskanie raz dwa przycisków na pilocie zależne jest jak masz ustawioną konfigurację alarmu, np ja mam jak raz nacisnę przycisk zamykam zamki wszystkie a jak po krótkim czasie nacisę jeszcze raz to alarm mam włączony ale bez czujników ruchu więc rękę mogę wsadzić przez otwartą np szybę a drzwi są zamknięte tak samo jest jak otwieram raz tylko drzwi kierowcy dwa razy wszystkie drzwi a można tak ustawić że jednym przyciśnięciem otwierasz wszystkie zamki, pod to przyciskanie w różnej konfiguracji są jeszcze podłączone szyby a mianowicie ich domykanie
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group