Wymiana oleju w skrzyni Mercedes ML 270cdi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel1980

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): malopolska
Posiadane auto: mercedes v220
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2012, 11:58    Temat postu: Wymiana oleju w skrzyni Mercedes ML 270cdi Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
zabrałem się za wymianę oleju w skrzyni mojego Mercedesa ML 270 CDI rok 2001 ,kupiłem w Mercedesie oryginalny olej czerwony, a gdy spuściłem ze skrzyni stary tam był żółty,może ktoś wie co teraz? Jaki mam wlać olej lub co mam zrobić.Dziękuje i proszę o odpowiedz.
_________________
pawel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
cannabisss

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kłaj/Małopolskie
Posiadane auto: Mercedes Ml 270 w163
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2012, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spuść cały olej ze skrzyni i zalej go orginalnym serwisowym olejem. Nic sie nie powinno stac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
merol_11

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: w 220 320 cdi 2001
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pią 28 Gru 2012, 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olej w czasie eksploatacji zmienia barwę na słomkowo szarą ,brudną -tak bym to określił .Co do samej wymiany polecał bym dynamiczną wymianę z płukaniem skrzyni to wystarczy na nastepnych parę kilometrów ,wymiana części oleju to jak kosmetyka dobrego samopoczucia właściciela że zrobił i powinno być dobrze .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawel1980

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): malopolska
Posiadane auto: mercedes v220
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Gru 2012, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam a jak zrobic to plukanie skrzyni, jak spuscic caly olej i co z olejem w sprzegle jak go spuscic czy sprzeglo napelni sie samo puzniej pod cisnieniem,orfaz moze ktos wie ile potrzeba oleju do calkowitej wymiany.Dziekuje
_________________
pawel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Figielek

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: ML 270 cdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kolego poradziłem sobie z dynamiczna wymiana oleju w skrzyni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 16 Paź 2013, 22:27    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group