Sekwencyjna instalacja Tartarini.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafi79999

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 01 Lip 2008, 17:17    Temat postu: Sekwencyjna instalacja Tartarini. Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum. W tym roku kupiłem fiata pandę z silnikiem 1.1. Żeby nie stracić gwarancji w ASO zaproponowano mi instalację sekwencyjną firmy Tartarini za 3400. Obecnie tym samochodem dojeżdżam do pracy i spalanie mam benzyny ok 6litrów. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta instalacja montowana przez fiata i na jakim poziome można się spodziewać spalanie gazu? Zastanawia mnie jeszcze to, że na tą instalacje jest tylko rok gwarancji a np. na BRC dwa lata. Chętnie skorzystał bym z oferty BRC bo tej firmy miałem instalację w poprzednim samochodzie (tylko że drugiej generacji) i nie było żadnych problemów. Dzięki za wszelkie informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rafi79999

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 08 Lip 2008, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie miał do czynienia z taką instalacją?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelw

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 388

Posiadane auto: Brava Steel 1,6 2001, gaz Tartarini Sekwencja
Piwa: 10/1
PostWysłany: Pią 11 Lip 2008, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tartarini i nie mam żadnych problemów z instalacją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rafi79999

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 11 Lip 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelw napisał:
Ja mam tartarini i nie mam żadnych problemów z instalacją.


Ile już tysięcy kilometrów przejechane? Ponoć w sekwencyjnej instalacji są czasem problemy z wtryskiwaczami-zwłaszcza jak się zatankuje marnej jakości gaz-z tym jest często problem zwłaszcza na naszych stacjach:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelw

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 388

Posiadane auto: Brava Steel 1,6 2001, gaz Tartarini Sekwencja
Piwa: 10/1
PostWysłany: Pią 11 Lip 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponad 100tyś na gazie na tej instalacji - bezproblemowo - tylko wymiana filtrów i zalecana (nie wynikła z awarii) regeneracja reduktora przy 80tyś.

koszty 2 filtrów z wymianą ok 50 zł, regeneracja 270 z robotą

Gaz kupuje tylko na markowych stacjach (Wasbruk Orlen Shell)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 11 Lip 2008, 15:14    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group