problem z zaworem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pabloo87

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość/region): zambrów
Posiadane auto: Octavia 1.9 TDI 105 HP 2007 rok
Piwa: 1/2
PostWysłany: Pią 27 Cze 2008, 10:28    Temat postu: problem z zaworem Odpowiedz z cytatem

co moze być przyczyna tego iz gdy zalewam gaz do butli 45l to nie zawsze mi odbija zawór moge wlas nawet 44l litry i dalej leci koniecznie trzeba wymieniac zawór przy takiego typu problemie moze mozna to jakos samemu naprawic?? a i jeszcze jedno nawet na pełnym baku na butli pokazuje mi brak gazu i wewnatrz samochodu na cujniku tez świeci sie jedynie jedna dioda czerwona.proszę o pomoc fiat siena 1.6 16V LPG II generacji lovato
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
joeqtno

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 86
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kutno
Posiadane auto: Laguna III 2.0 dCi, Clio III 1.2+LPG
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 27 Cze 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem z identycznym problemem w ASO tzn. zawór mi nie odbija i facet w ASO powiedział, że przyczyną może być pływak w butli ale żeby to stwierdzić muszę podjechać z pustą butlą i wtedy można będzie określić czy to awaria zaworu czy pływak.Umówiony jestem na wtorek wtedy się okaże co i jak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group