124 2.8 , 3.0 na gaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bialko

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 20 Cze 2008, 12:23    Temat postu: 124 2.8 , 3.0 na gaz Odpowiedz z cytatem

Witam.
Na początku chce zaznaczyć ze nie jestem mechanikiem i moje pyt. pewnie będzie banalne. Nosze sie z zamiarem kupna 124 coupe i chce miec to auto na gaz. Słyszałem ze silniki z elektronicznym wtryskiem dobrze tolerują gaz wiec chciałem sie dowiedzieć który silnik był by odpowiedniejszy 2.8 czy 3.0. Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Marcin888

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, osobiście odradzam gaz w tych samochodach, Mercedesy nie lubią gazu!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mieto

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Toruń
Posiadane auto: W124 300TE 1993, CLIO 1,5DCI rok 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 28 Lip 2008, 03:33    Temat postu: !!! Odpowiedz z cytatem

wiem cos o tym mam 300TE i 3 razy mi cofnął i strzelił, naszczeście wiem co póżniej sciągnąć cały filtr i wsadzić przewód od powietrza
_________________
Mieto_300E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Marcin888

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 31 Sie 2008, 23:12    Temat postu: 124 3,0 gaz Odpowiedz z cytatem

Witam, osobiście jeżdze 124 300 coupe 1988 rok na gaz i nie mam żadnych problemów. Za instalacje zaplacilem 2 tyś zł tylko na wolnych obrotach "brzydko" pracuje ale jak ruszy to idealnie. Mam w dodatku automata. Należy dbać o kable oraz świece i będzie dobrze chodził. Pozdrawiam!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MisiekTaxi

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 24

Posiadane auto: MB W124, W201, W202, W210, VITO
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 01 Wrz 2008, 04:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi przyjacielu ale radzę zapomnieć o gazie w mietku.
Po pierwsze - brak możliwości założenia boomera. A dalej to już właściwie konsekwencje pierwszego. Przerobiłem to i jako miłośnik marki zmieniłem autka na diesle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 01 Wrz 2008, 04:10    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group