zbiornik paliwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldecek

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląsk
Posiadane auto: siena 1.2 el
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Sie 2012, 17:06    Temat postu: zbiornik paliwa Odpowiedz z cytatem

dzisiaj pierwszy raz zatankowałem paliwo do pełna(wybiło na pistolecie ale dalej lałem powoli paliwo) i ku mojemu zdziwieniu pod samochodem pojawiło sie sporo benzyny Shocked dlaczego tak sie stało? druga kwestia tyczy się rdzy na zbiorniku, są jakieś specyfiki żeby to zabezpieczyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość/region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
PostWysłany: Sro 01 Sie 2012, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek dotyczy układy zasilania ,więc czemu założyłeś w Nadwoziu ?
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
waldecek

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląsk
Posiadane auto: siena 1.2 el
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Sie 2012, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory to przez nerwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
free10

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 607
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mysłowice
Posiadane auto: Daewoo tico 97r/było cc900 i uno
Piwa: 57/8
PostWysłany: Sro 01 Sie 2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powinno się nalewać paliwa ponad stan.Możliwe,że bak jest dziurawy.trzeba po kolejnym zatankowaniu sprawdzić.
_________________
POSTAW PIWO ZA POMOC!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
waldecek

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląsk
Posiadane auto: siena 1.2 el
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 02 Sie 2012, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyczyną wylewu paliwa był odpowietrznik, sie po prostu odpiął. fuszera fiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 02 Sie 2012, 16:51    Temat postu: reklama

Powrót do góry
kawa73

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 164
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: VW CADDY LIFE 1,4MPI 16V 05"
Piwa: 7/2
PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi odpowetrznikami w Fiatach to są nie złe jaja bo od cienkasa do mareii jest coś nie tak . Albo nie odpowietrzają jak należy i nie można korka odkręcić lub nalać normalnie paliwa na stacji tylko pistolet odbija co chwila itp . Faktycznie fuszerka fiata .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mikolaj1311

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódż
Posiadane auto: Fiat Siena 1.4 LPG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Kwi 2013, 19:10    Temat postu: Odpowietrznik? Odpowiedz z cytatem

Napiszcie gdzie to ustrojstwo zwane odpowietrznikiem sie znajduje w Sienie? Mam dziurawy wydech i żaden "medyk" nie chce go spawać bo paliwo czuć pod autem. Nie wiem czy zbiornik rdza zjadła czy może ten odpowietrznik nawalił?
_________________
mikolaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomszy2017

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Małopolska
Posiadane auto: PALIO WEEKEND/DOBLO/127P
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 23 Mar 2017, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.Mam pytanie do właścicieli Fiata Palio Weekend.Od kilku dni posiadam taki samochodzik z silnikiem 1,2.Muszę wymienić w nim zbiornik paliwa.Mam pytanie do osób które to robiły bo z tego co widzę to by wyjąć zbiornik to trzeba odkręcić belkę zawieszenia?Mam rację?Mam ten większy zbiornika który jest nad belką zawieszenia.I drugie pytanko czy może ktoś dopasował zbiornik z innego auta.Bo ciężko znależć zbiornik do tego modelu. Może być mniejszy bo i tak jeżdzę na LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group