Szukam alkomatu


Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nisanka

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Nissan Qashqai
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 13:43    Temat postu: Szukam alkomatu Odpowiedz z cytatem

znacie jakiegoś dobrego producent? Chodzi mi o taki sprzęt, który podawałbym realne wyniki, a nie z kosmosu ....
Znalazłam coś takiego: http://www.okazjeinfo.pl/okazja/motoryzacja/alkomt-sentech-ca-2010.html , ale nie wiem jak się sprawdza ... Kupować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
M@reS

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 832
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tonbridge (UK)
Posiadane auto: W201 Cosworth-W124 3.0D-Nissan Note 1.6 Tekna 2008
Piwa: 43/2
PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaden alkomat nie podaje "realnych" wyników Smile nawet te policyjne.
Dla tego nie musisz sie zgodzić na dmuchanie i poprosić o badanie krwi.
Możesz zjeść drożdżówkę z owocami i na każdym alkomacie wykaże że masz alkohol w wydychanym powietrzu. Nie koniecznie po kielichu lub piwie.
Jedynie badanie krwi poda Ci dokładny wynik alkoholu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hsurim

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 473
Skąd jesteś (miejscowość/region): Octavia Club Polska
Posiadane auto: Skoda Octavia 1,9 TDI AGR SLX combi 2000 r.
Piwa: 21/0
PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuj tylko taki, który wyświetla dwie cyfry po przecinku.
Pod kątem ilości cyfr, nie patrz jedynie na zdjęcia - bo z tym bywa różnie - a pytaj o to sprzedawce.
_________________
Octavia Club Polska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mirzwa

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość/region): Niepołomice k/Kraków
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 16V
Piwa: 4/5
PostWysłany: Pią 03 Sie 2012, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M@reS napisał:
żaden alkomat nie podaje "realnych" wyników Smile nawet te policyjne.
Dla tego nie musisz sie zgodzić na dmuchanie i poprosić o badanie krwi.
Możesz zjeść drożdżówkę z owocami i na każdym alkomacie wykaże że masz alkohol w wydychanym powietrzu. Nie koniecznie po kielichu lub piwie.
Jedynie badanie krwi poda Ci dokładny wynik alkoholu.


Kolego no weź nie przesadzaj bo zaraz nikt drożdżówek nie będzie jadł Very Happy i myślisz ze za każdym razem jeżeli ktoś dmucha przy kontroli to będzie jeździł na krew i tracił czas itp
_________________
Dobry browar nie jest zły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
M@reS

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 832
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tonbridge (UK)
Posiadane auto: W201 Cosworth-W124 3.0D-Nissan Note 1.6 Tekna 2008
Piwa: 43/2
PostWysłany: Pią 03 Sie 2012, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisałem "MOŻESZ POPROSIĆ O BADANIE KRWI"
a to jest różnica.
Alkomaty mierzą stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu więc mierzą to co fermentuje w Twoich trzewiach Wink
Poczytaj o tym a potem podważ moją wypowiedz.

PS. Na początku 2000 roku były badania wpływu płynu spryskiwacza z alkoholem a wynik z alkomatu.
Wyszło że jednak wdychasz opary alkoholu i są one wykazywane podczas badania. W krwi już nie wyjdą.
Dla tego teraz już nie kupisz nigdzie płynu do spryskiwaczy z alkoholem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 03 Sie 2012, 14:22    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Mirzwa

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość/region): Niepołomice k/Kraków
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 16V
Piwa: 4/5
PostWysłany: Pią 03 Sie 2012, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto będzie chciał prosić o badanie krwi jeżeli np zjadł drozdzowe czy coś innego w praktyce nikt prawie nie slyszal o takim czymś jak pisałeś i się nie przejmuje bo jakby miał się przejąc to by wszystkiego się bal,poza tym nie wszystko co się czyta jest prawda.
_________________
Dobry browar nie jest zły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mesia

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: beczka
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Sie 2012, 13:02    Temat postu: Re: Szukam alkomatu Odpowiedz z cytatem

nisanka napisał:
znacie jakiegoś dobrego producent? Chodzi mi o taki sprzęt, który podawałbym realne wyniki, a nie z kosmosu ....
Znalazłam coś takiego: http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/alkomat-sentech-ca-2010.html , ale nie wiem jak się sprawdza ... Kupować?


Nie używam dokladnie tego, który podesłałaś, ale innego modelu firmy Sentech: Bean Alkomat AL-6000 VIP . jest bardzo dobry, więc jeśli jeszcze nie kupowałaś to zobacz sobie jeszcze właśnie na niego - a jest w porownywalnej cenie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wieslawek

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: obecnie w trakcie zmiany :)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy okazji - kupując alkomat zwracajcie uwagę na ilość promili, jaką wskazuję maksymalnie, 7 to policyjny standard, "cywilne" tanioszki mają czasami niewielką skalę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość/region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji: mesia i wiesławek reklama w stopce również podlega zaakceptowaniu przez autoadmin pkt22.
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
biett

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: volvo v40 tdi, 1,9, 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 05 Mar 2015, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam, zastanawiam się nad zakupem? Może ktoś posiada i coś poradzi albo odradzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Transit 2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
PostWysłany: Czw 05 Mar 2015, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne tak dużo pić alkoholu że aż się prosi o alkomat Laughing
Ja osobiście odradzam bo mam i mogę te starocie oddać. Powód jednorazowa użycia i bateria do wymiany.
Wiadomo że jak pijemy do późna to rano nie jedziemy, czas dla każdego organizmu potrzeba 24 godz. i choć może się okazać nie wystarczające dla danego organizmu. Więc zasada jest taka pijemy nie jedziemy nawet na drugi dzień.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Czw 05 Mar 2015, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil ja ostatnio kupiłem sobie ALCOFIND DA-3000 ( nie jest to reklama produktu ) 120 zeta - gwarancja 2 lata , po iluś tam dmuchnięciach ( nie pamiętam ilu ) wysyłasz dystrybutorowi w Polsce na ponowną kalibrację . Jak dla mnie wystarczy . W zapasie mam jeszcze takie podobne jak za ,,komuny'' czyli jednorazowy ,,balonik'' , wiem , że wynik nie będzie ze stanem faktycznym ale zawsze to coś Twisted Evil
Na pewno nie pojadę na Policję sprawdzić ile mam w ,,wydechu '' Twisted Evil A zdarzali się tacy Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
biett

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: volvo v40 tdi, 1,9, 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Mar 2015, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej myślałem o sytuacjach awaryjnych typu poprzedniego dnia imprezowałem a tu muszę gdzieś jechać i nie wiadomo czy już można czy nie, na razie znalazłem informacje o tym że dużo lepsze są elektrochemiczne, ktoś się jeszcze wypowie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Transit 2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
PostWysłany: Sob 07 Mar 2015, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rzeczywiście większość masz takie sytuacje że na drugi dzień musisz jechać to radziłbym mniej pic albo wcale Twisted Evil
Nawet jakbyś miał ten alkomat i wykaże choć trochę to co wtedy sytuacja też cię zmusza do jazdy czy lepiej pozostać w domu( ale jak nie pojedziesz skoro sytuacja zmusza do wyjazdu ) co zrobisz?
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SoulRea

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
PostWysłany: Nie 08 Mar 2015, 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłeś nie jedz - nie piłeś napij się.

Myślę ze rozsądny człowiek jest sam w sobie alkomatem. Ma świadomość ze rano musi wsiąść do auta i nim się poruszać , wiec dnia poprzedniego powinien sam wiedzieć ile może wypić i czy powinien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group