Silniczek obiegu powietrza.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konrad006

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rzeszów
Posiadane auto: Opel Zafira 1.8
Piwa: 0/3
PostWysłany: Pon 25 Cze 2012, 11:36    Temat postu: Silniczek obiegu powietrza. Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem ponieważ wysiadł mi silniczek sterujący obiegiem powietrza i nigdzie nie mogę znależć takiego, (oczywiscie poza serwisem gdzie kosztuje 400 pln). czy może ktoś wie jak rozwiązać problem za mniejsze pieniądze.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
silvo44
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 714
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olkusz/Młp
Posiadane auto: OPEL VECTRA C 1.8
Piwa: 56/16
PostWysłany: Pon 25 Cze 2012, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasowo a nawet dożywotnio można wlot zablokować na stałe w pozycji ,,obieg zewnętrzny'' i silniczek odpiąć ..
Jeśli bardzo potrzebujesz ,,obiegu wewnętrznego'' co latem się rzadko zdarza, musisz poszukać po szrotach albo zapytać w dziale ,,kupię'' ..
Pozdro ..
_________________



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group