opela vectrę b chciałbym kupuć. DORADZCIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pedroso78

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 06 Cze 2008, 19:01    Temat postu: opela vectrę b chciałbym kupuć. DORADZCIE Odpowiedz z cytatem

Cześć.Planuję kupić opla vectre b 1,6 lub 1,8. Chcialłbym sie zapytac jak sprawuje sie zawieszenie i co się najcześciej sie psuje. Mialem wcześniej fiata brave i musiałem tam co 20 tyś km wymieniać wahacze z przodu. Chciałbym sie was zapytac czy w vectrze są takie same problemy. No i ile one spalaja benzyny. Dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MIKOŁAJ

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kujawko pomorskie
Posiadane auto: astra kombi 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Cze 2008, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nie mam vektry tylko astre ale mam zamiar to auto kupic i zasiegnelem wiedzy wyglada to tak zawieszenie jest ok spokojnie bez zagladania pare dziesiat tysiecy przeleci dwa nie kupuj vektry 1600 8V jest to za slaby silnik jak 1600 to tylko 16V ekotek najlepiej albo 1800 wtedy ma kopa spalanie to 1600 8V okolo 7.5 do 8 litrow pozostale modele od 8 do 9.5 litra ale proponuje kupic vektre 1600 16V lub 1800 ale w gazie te silniczki na gazie chodza jak pszczolki i spalaja 10 litrow gazu na 100 km skrajnie 11 mam co prawde astre i przwie 300 tys km i zadnych problemow a wady to jak to opel lubi rdzewiec ale moj ma 12 lat i ani sladu korozji Pozdrawiam (ciesze sie jak choc troszke pomoglem )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group