Omijajcie z daleka Stalowa Wola

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz__300

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): WARSZAWA
Posiadane auto: KIA SHUMA I 1.5 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 17 Maj 2012, 18:31    Temat postu: Omijajcie z daleka Stalowa Wola Odpowiedz z cytatem

Chodzi o serwis CENTER MOTORS w Agatówce, źle ustawili mi rozrząd po wymianie o 2 ząbki, dodatkowo myśląc, że to wina linki od gazu rozlegulowali mi niskie obroty, dodatkowo niby wymieniali uszczelniacze, choć mechanik który mi poprawiał twierdził, że są orginalne. Koszty jakie poniosłem dodatkowe to jakieś 500 zł i to nie wszystko bo osłone paska zostawili w takim stanie że trzeba będzie ją wymieniać,
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wlomar3

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk
Posiadane auto: Kia Carens 2,0 CRDI 2003r
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 22 Maj 2012, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam a opisz proszę jaki efekt był przy źle ustawionym rozrządzie o te dwa zęby co dokładnie się działo z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
lukasz__300

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): WARSZAWA
Posiadane auto: KIA SHUMA I 1.5 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 10:26    Temat postu: Omijajcie z daleka Stalowa Wola Odpowiedz z cytatem

Silnik na wolnych obrotach szarpał mocno po jakimś czasie gasł, na wysokich obrotach pracował dobrze, zęby miał przestawione na zaworach wylotowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group