urwana linka maski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirwnorge

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlasie
Posiadane auto: Citroen berlingo Multispace 2.0 HDI 2000
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 12:46    Temat postu: urwana linka maski Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy ktoś przerabiał problem urwanej linki otwierania maski w berlingo multispace? Jak otworzyć maskę w takim przypadku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
HERMES
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3822
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 15:37    Temat postu: Re: urwana linka maski Odpowiedz z cytatem

mirwnorge napisał:
Witam
Czy ktoś przerabiał problem urwanej linki otwierania maski w berlingo multispace? Jak otworzyć maskę w takim przypadku?

W którym miejscu ci pekła linka?
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mirwnorge

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlasie
Posiadane auto: Citroen berlingo Multispace 2.0 HDI 2000
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że gdzieś z przodu, przy rączce do otwierania jest linka, zawsze był spory opór jak otwierałem maskę, jak się urwała pociągnąłem za gwałtownie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magdaboom

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można podważyć maskę i wcisnąć klin/deskę/klucz/stary but. następnie śrubokręt lub brecha aby nagiąć zderzak w dół. teraz wystarczy coś długiego - u mnie była to parasolka córki aby popchać zamek. linka go ciągnie, więc z drugiej strony go pchasz i otwierasz bez żadnych strat i kosztów...
p.s. metoda sprawdzona w citroenie xsara z 2002r. berlingo dopiero jedzie do domu więc nie wiem czy tak samo to wygląda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Thief79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Citroën Berlingo 2003 1,9
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 23 Gru 2018, 22:23    Temat postu: Zerwana linka do otwierania maski Citroën Berlingo Odpowiedz z cytatem

Wywiercilem dziurkę w atrapie pod znaczkiem Citroën i wtedy cienkim srubokretem wyczujesz sprężyne.


https://www.fotosik.pl/zdjecie/fb57efa5766c1c62
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 23 Gru 2018, 22:23    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group