nawigcja w Lexie z USA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mawron

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): poznań
Posiadane auto: IS350
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 07 Gru 2011, 20:56    Temat postu: nawigcja w Lexie z USA Odpowiedz z cytatem

Witam. Sprowadziłem IS350 produkcja sierpień 2010r po lifcie, nawigacja na dysku twardym. Bardzo proszę o namiary na kogoś kto "spolszczy" albo chociaż wgra mapę z polską. Problem z tym jest po dzwoniłem już do paru osób i nikt nie umie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kulek1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpacie
Posiadane auto: HS250h
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 03 Maj 2012, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Posiadam podobny problem. Czy udało ci się go rozwiązać?
Szukam informacji o możliwości "spolszczenia" nawigacji w Lexusie z HDD. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Michon23

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: GX
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Lis 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda nawigacja ma jakąś przypisaną nazwę i producenta. Napiszcie jakie macie, to podeślę instrukcje co i jak, ewentualnie jak jesteście z Warszawy, to mogę wgrać osobiście Smile Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
treborek

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: es 350 2007 USA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 06 Lut 2014, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem podobny tylko w ES 350 (USA).
Mapy tylko USA. Każą do dilera w USA. Wyczytałem natomiast na stronie lexusa (USA), że GPS jest inny w USA i Kanadzie a inny w Europie i nie będzie chodził?
Jak to obejść . Może ktoś ma pomysł?
_________________
pozdrowienia trebor vel robert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group