thalia szczęki hamulcowe-odklejanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thalia1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Kwi 2008, 09:24    Temat postu: thalia szczęki hamulcowe-odklejanie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników thalii. MAm pytanie czy ktoś miał podobny problem. Odkleiły mi sie oryginalne szczęki hamulcowe przy przebiegu 100.000 km. Grubość okładzin ok. 4 mm. Odkleiły się na prawym kole w trakcie jazdy. Zablokowało mi koło i wpadłam w poślizg na śliskiej nawierzchni. Radzę sprawdzać szczeki bo z informacji które zebrałam mają tendencję do odklejania. Szęki oryginalne firmy TRW. Co o tym sądziice? Czy komuś zdazyło się coś podobnego?pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gaciol

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość/region): zabrze
Posiadane auto: thalia 1,4 8v 2001r
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 26 Maj 2008, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
W mojet Thali odkleiły się już dwa komplety Bosh w tylnim prawym kole na szczęście nie zablokowało mi kół. Podobno Thalia tak ma. Przebieg 91000 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
thalia1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 26 Maj 2008, 16:40    Temat postu: szczeki odklejanie cd. Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz. Ciekawe jaka jest tego przyczyna.Jestem po opinii niezaleznego biegłego klej trzymał tylko na 8% szczęki. Zatem moze w thalii podpisuje się na szczękach TRW, ale gdzie i w jakich warunkach sa produkowane jest zagadką. Niestety taka usterke nie da sie wykryc wczesniej, dlatego warto wymienic te szczeki. Nie ma tez śladów przegrzania, ktore mogłyby być też powodem tego zdarzenia. pozdrawiam serdecznie. ps. to moja pierwsza i ostatnia thalia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group