monitoring pojazdów korzystający z systemu gps

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pultis

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 09:49    Temat postu: monitoring pojazdów korzystający z systemu gps Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działa, ale niestety trwa do dosyć długo i są nikłe szanse na odzyskanie sprzętu. Zastanawiam się, jak ochronić się w przyszłości przed tego typu zdarzeniami? Może zakup jakiegoś urządzenia co lokalizacji obiektów? Gdzieś wyczytałam o takim urządzeniu: alfatronik.com.pl/?pages=lok2_wiecej . Korzystał ktoś z niego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Peter86

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Golf
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 02 Paź 2013, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ma firmę to pewnie się sprawdza takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mareljusz

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 28 Wrz 2015, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry lokalizator GPS na pewno oszczędziłby ci wiele nieprzyjemności związanych z tego typu zdarzeniem. Warto tylko wziąć pod uwagę na co się piszesz. Czy jest to umowa na długie lata, czy możliwość rezygnacji w każdym momencie. Czy elastycznie można sobie dowolnie włączać i wyłączać dowolne funkcje.
A nawet zdalne wyłączenie rozrusznika "pożyczonego" pojazdu. Z doświadczeń znajomych wiem, że po takim zablokowaniu pojazdu momentalnie te osoby dzwonią i mówią, że samochód się popsuł Smile
Jeśli byłbyś zainteresowany, to miałem do czynienia z system ikol.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group