Lark 35.1 nie odpala.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson_robson

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 971
Skąd jesteś (miejscowość/region): DZL(Złotoryja) / DJE(Jelenia Góra-Piechowice)
Posiadane auto: Alfa Romeo 147 1.9 JTD VOLVO S40, Citroen C5 3.0V6
Piwa: 160/29
PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 10:46    Temat postu: Lark 35.1 nie odpala. Odpowiedz z cytatem

Panowie,mam taki problem wgrałem nową mapę do Larka 35.1 i po włożeniu karty do urządzenia jest to klik,czyli widzi kartę ale klikając w ikonę NAWIGACJA nie reaguje.Co może być,że tak się dzieje?.Dziwne bo w tym modelu nie ma jak w innych Larkach,że po włożeniu innej karty wchodzisz w ustawienia i zmianę ścieżki po czym odpalasz mapę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj w moją 35.7 załadowałem kartę z AM i co najlepsze nie widzi karty Shocked , ta sama karta w innym starszym larku tego samego typu działa. Wydaje mi się że producent coś natworzył z oprogramowaniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
nastkakaniax

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): wwwww
Posiadane auto: wwwwww
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 09 Gru 2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group