Jak taniej kupić auto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polko24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 06 Paź 2011, 11:42    Temat postu: Jak taniej kupić auto? Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jeden z nas zastanawiał się, jak kupić auto. Biorąc pod uwagę, że obecnie nastapiła zapaść kupna nowych aut, coraz częciej producenci muszą obniżać cenę. Powstały nawet specjalne serwisy w sieci, jak na przykład grupowe zakup aut? Czy uważacie, że takie metody kupowania aut i oferowane przez nie zniżki przyciągną zainteresowanych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
PiotrMFIRE

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 248
Skąd jesteś (miejscowość/region): znienacka

Piwa: 2/0
PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta metoda od dawna jest znana, przecież z dealerem można się targować. I tak zarabia się na sprzedaży części i usług serwisu ,a nie na sprzedaży samochodów.

Poza kilkoma wyjątkami i tak wiem że nawet gdyby było mnie stać to nowego auta nie kupię. Większość nie spełnia moich oczekiwań, nie wspominając o tym że się zepsują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Polko24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważną sprawą jest to, aby pomyśleć o tym, aby przejrzeć ofertę autonegocjator.pl, widziałem tam ostatnio całkiem dużo ofert różnego rodzaju. Różne marki, modele itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gizmo_kupa

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 249
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara
Piwa: 4/1
PostWysłany: Czw 01 Gru 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam tego typu pomysły za lekko zdziwaczałe... Bo w takim układzie nie ma szans na znalezienie takiego egzemplarza, jaki się chce. A przecież w kupowaniu auta nie chodzi o to żeby mieć byle jakie wozidło, tylko coś w czym będzie się nam dobrze jeździło. W przeciwnym wypadku każdy jeździłby tarpanem... Very Happy

Ja w kupowaniu auta zawsze kierowałem się logiką, gustem i opiniami co do awaryjności. Polecam przeglądać przed zakupem serwisy opiniujące (jest tego całą masa) i wybrać coś sprawdzonego. Ot taka Toyota Corolla Opinie to autko ma świetne, wygląda też jako tako. Takie auta można trafić za grubo poniżej 10 tys. PLN więc po co wam jakieś zakupy grupowe?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
staff

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pszczyna
Posiadane auto: Fabia II 1,2Tsi77kW
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 02 Gru 2011, 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrMFIRE

ja tez tak mówiłem kiedyś, miałem już kilka używanych samochodów- na części i naprawy wydawałem drugie tyle co na paliwo- rachunek taki że przy spalaniu 6,5 litra drugie tyle szło na naprawy czyli tak jakby samochód palił 13 litrów na setkę....
kupiłem we wrześniu w salonie i już powiedziałem że więcej używanego nie kupię. Fabia spala poniżej 6 litrów i nic się nie zepsuło.
Mam pewny przebieg , a sprowadzane już są cofane za granicą ... miałem sprawdzane auta w aso i tam nie wykryli że było cofnięte 150k.

oto wypowiedz z forum- wypowiadał się właściciel komisu-

"Gość: KOMISANT 27.11.09, 12:18 Odpowiedz
Współczesne silniki wytrzymują dużo, bardzo dużo.
Ja sam jak biorę do Komisu to zdejmuję 100tys na start. Ostatnio z WV TDI zdjęłem 100tys a klient który mi go wstawił później mi powiedział że też ujął 150tys km.
Kupił auto gozdek który mi dziękuje bo już jeżdzi 3 rok i wykęcił już 90 tys Więc silnik ma faktycznie ponad 600tys i tak jest z autami.
To ile wy chcecie kręcić "
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 02 Gru 2011, 09:03    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group