Jak awaryjnie otworzyć klapę bagażnika W sedanie ?


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xardas86

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: 407
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

udało się. teraz spróbowałem cieńszym śrubokrętem i zadziałało. Bardzo dziękuję za pomoc. Trzeba było lekko odchylić tapicerkę i z lewej strony zamka jest dziurka.

A wie może ktoś co może być przyczyną nie otwierającego się bagażnika zarówno ręcznie jak i z pilota? Czy mam szukać przetartego kabla, bezpiecznik (jeśli tak to jaki?), a może coś na stykach ?
Jeżeli są jakieś sugestie to proszę o podpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fenton

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rzeszów
Posiadane auto: Peugeot 407 Sedan, 1.6 Hdi, 2007
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://peugeot.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32373

Wszystko w temacie, przerabiałem to...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
nizio94

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nisko
Posiadane auto: peugeot 407
Piwa: 0/2
PostWysłany: Pią 03 Mar 2017, 09:33    Temat postu: Dziurka Odpowiedz z cytatem

Witam mam ten sam problem. Wczoraj otworzyłem bagażnik z pilota wsadziłem zakupy i juz bagażnika nie dało sie otworzyć na żaden sposób. Czytam o awaryjnym otwieraniu bagażnika lecz nie moge odnaleźć ten dziurki. Domyślam sie ze jest ona na zamku ktory zamyka bagażnik. Niestety nie ma możliwości dodania zdjeć tutaj ale znalazłem na pierwszym planie taki element ktory ma tz dziurkę ale próbowałem wpychać śrubokrętem i nic nie reaguje. Możliwe ze nie o ta dziurkę chodzi, stad wlasnie moje pytanie. Gdzie ona sie znajduje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariano81

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 256
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ostrowiec Św.
Posiadane auto: Peugeot 407 2.0 B+G, 2006r
Piwa: 20/2
PostWysłany: Pią 03 Mar 2017, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze pamiętam, tu tutaj. Bardzo cienki płaski śrubokręt i musisz wcelować w odpowiednie miejsce w tej dziurce.

https://images81.fotosik.pl/403/49453cd2c7ccac0agen.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krystian1044

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnów
Posiadane auto: Peugeot 407
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 17:05    Temat postu: ROZWIĄZANY !!! Odpowiedz z cytatem

Prosze wogóle nie dłubać koło bolca zamka bagażnika , tylko u góry 3 cm po lewej stronie jest otwór który przysłania tapicerka i tam nalezy włożyć cienki płaski śrubokręt i po problemie ( nic na siłe )Smile Very Happy 100 % działa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 28 Lip 2017, 17:05    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Demo72

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bolesławiec / dolnośląskie
Posiadane auto: Peugeot 407, Sedan, 1.6 HDi FAP 109KM, 2006r. od stycznia 2014 r.
Piwa: 7/3
PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 21:08    Temat postu: Re: ROZWIĄZANY !!! Odpowiedz z cytatem

krystian1044 napisał:
Prosze wogóle nie dłubać koło bolca zamka bagażnika , tylko u góry 3 cm po lewej stronie jest otwór który przysłania tapicerka i tam nalezy włożyć cienki płaski śrubokręt i po problemie ( nic na siłe )Smile Very Happy 100 % działa


Ściągnąłem dzisiaj cale obicie i nad zamkiem 3 cm po lewej stronie nie ma kompletnie nic, co by można było nacisnąć. Powiem więcej, na całej klapie nie ma nic co mogłoby zwolnić zamek.

Jedynie to co można zrobić i ci działa to włożyć cienki śrubokręt lub gwoździk w otwór zamka, który jest przedstawiony na obrazku zlinkowanym przez mariano81.

@mariano81
Dzięki za link do fotki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group