Fiat Panda 100 HP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krisqs

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podhale
Posiadane auto: Fiat, Panda 1.1 van 2010r. oraz Peugeot 607 2.2 hdi 2007/8.r
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 11:52    Temat postu: Fiat Panda 100 HP Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów Smile

Mam na oku kupno pandy Stwierdziłem ze mogę dołożyć trochę i zainwestowac w wersje 100 hp Smile

czy ktoś miał cos do czynienia z tym samochodzikiem i mógł by cos o niem napisac??

Czy opłaca sie?? Smile itd

pozdrawiam

p.s jeśli temat był to przepraszam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
PiotrMFIRE

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 248
Skąd jesteś (miejscowość/region): znienacka

Piwa: 2/0
PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz naprawdę szybko jeździć to bardzo dobry wybór. Jeżeli tylko zależy ci na mocniejszym silniku to niekoniecznie.

Zwykła Panda mocno się przechyla ,a umiejętnie prowadzona jest w każdej sytuacji po prostu wystarczająco szybka. 100HP, jest twardy, niski. Ma niewyłączalne ESP które jednak podobno w pewnych sytuacjach dopuszcza poślizg tylnej osi. Słabym punktem samochodu jest skrzynia biegów. Jeżeli ktoś tym ostro jeździł to może być uszkodzony któryś z synchronizatorów, sama skrzynia i półosie są trochę za delikatne do tego silnika i to w zasadzie jedyne na co trzeba zwrócić uwagę. Sam silnik jest bardzo dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group