Szarpanie autem ruszając po zatrzymaniu.


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GRZĘDA

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 791
Skąd jesteś (miejscowość/region): GOŁDAP
Posiadane auto: OPEL ASTRA G KOMBI 1,7 DTI
Piwa: 28/0
PostWysłany: Sob 17 Wrz 2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Temacik się rozwinął aż się patrzy tylko dziękować forumowiczom za zainteresowanie i podpowiedzi. Sprawę rozwiązałem i temacik zamykam. Pozdrowionka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
cent1

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 966
Skąd jesteś (miejscowość/region): krakoff
Posiadane auto: różne
Piwa: 35/0
PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widac nikt nie znał rozwiązania. ty je poznałes więc napisz.chyba ze chcesz tajemnice zabrac do grobu Smile
_________________
Fabrica Imitazione Automobili Tychy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
andrexp

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolska
Posiadane auto: Opel Astra 1,9 CDTI 101 KM
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 27 Kwi 2016, 00:50    Temat postu: szarpanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki sam problem szarpie na ciepłym silniku przy ruszaniu do przodu lub cofaniu trzeba z wyczuciem puszczać sprzęgło aby samochód nie zgasł. Samochód jak jest zimny wszystko działa super nie ma szarpania. Filtry wszystkie wymienione. Czy ktoś pomoże?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kruchy91

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Opel Insignia
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRZĘDA napisał:
Witam. Temacik się rozwinął aż się patrzy tylko dziękować forumowiczom za zainteresowanie i podpowiedzi. Sprawę rozwiązałem i temacik zamykam. Pozdrowionka.


Witaj,
Możesz się podzielić wiedzą na temat rozwiązania Twojego problemu ? Mam ten sam problem tylko, że w Insigni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pi14

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Obecnie: Citroen, C5 x7, Exclusive, 2.0 BlueHDI, 2017. Byl: Opel,Astra, J, 1.7, 2014
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Udało Ci się może zdiagnozować problem. Mam dokładnie to samo w Astrze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 19 Maj 2020, 16:24    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group