Shine Factory,detaling i kosmetyki samochodowe


Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 06:07    Temat postu: Shine Factory,detaling i kosmetyki samochodowe Odpowiedz z cytatem

Shine Factory
Witam, na wstępie chciałem przywitać wszystkich z salonem detailingu Shine Factory. Jako fajni motoryzacji w szczególności zadbanych aut postanowiliśmy zarejestrować się na tutejszym forum gdzie chcieliśmy Wam przedstawić naszą prace, projekty i w miarę możliwości dyskutować i pomagać Wam w dziedzinie detailingu oraz wszelkich kosmetyków samochodowych, aby wasze auta błyszczały i były wyjątkowe na ulicy.

Na początku chcielibyśmy powiedzieć kilak ogólnych słów o salonie i usługach. Z założenia Shine Factory to nie tyle fabryka co manufaktura w centrum Warszawy, gdzie każde auto traktowane jest naprawdę wyjątkowo. Specjaliści zajmujący się tutaj autami to prawdziwi entuzjaści i pasjonaci, znający bardzo dokładnie cały rynek kosmetyków samochodowych, jak i metod pielęgnacji lakierów. Jesteśmy całkowicie niezależni od producentów kosmetyków, dlatego możemy dobrać do każdego auta specjalną gamę najlepszych produktów z całego świata.
Dzięki nam auta mogą przejść kompleksowy, jak najbardziej bezpieczny, proces w celu odzyskania oraz polepszenia wyglądu a także utrzymania efektu na co dzień. Nasza oferta pakietów Shine, Max Shine Detaling i New Shine kierowana jest zarówno do entuzjastów motoryzacyjnych, osób które chcą przywrócić doskonałość wyglądu swojego auta, jak i właścicieli nowych aut w celu zabezpieczenia i poprawienia producenta.

Jak już zostało zaznaczone wykonujemy 3 pakiety pracy nad autami. Najbardziej zaawansowaną i dokładniejszą jest pakiet Max Shine Detailing o którym chciałbym Wam najdokładniej opowiedzieć i przedstawić zdjęcia z etapów.
Wstępem mówiąc Pakiet Max Shine Detailing. Zawiera kompletny treatment lakieru oraz wszelkich elementów. Dzięki bezpiecznym trójstopniowym zabiegom korekty lakieru zostaną usunięte jego wszelkie niedoskonałości. Naturane, syntetyczne czy hybrydowe woski i środki zastosowane do pielęgnacji nadwozia nadadzą ostateczny niewiarygodny wygląd oraz zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami na długi czas.

Etapy

1.Mycie ogólne – Jest to pierwszy etap naszej pracy, jest to etap konieczny do wykonania początkowych prac jak i nierzadko wielokrotnie powtarzany w trakcie usługi. Wstępnie całe auto dokładnie opłukiwane wodą pod ciśnieniem wraz z aktywną pianą o neutralnym pH w celu usunięcia wierzchniego, „najgrubszego” brudu. Do mycia zasadniczego stosujemy najbardziej delikatne a przy tym bardzo skuteczne szampony. W odróżnieniu do zwykłych myjni ręcznych stosujemy specjalne rękawice myjące z najwyższą dokładnością i delikatnością co nie dopuszcza do jakichkolwiek uszkodzeń lakieru. Do wszelkich szczelin i trudnodostępnych miejsc docieramy delikatnymi pędzlakami. Oczywiście wykorzystujemy najbardziej bezpieczną metodą mycia tzw. „na 2 wiadra”, dzięki czemu nigdy nie myjemy wodą zanieczyszczoną w trakcie mycia.2. Mycie szczegółowe- Następnym etapem jest zdjęcie felg z auta w celu dostania się do nadkoli. Zostają one, umyte specjalnym środkiem oraz wodą pod ciśnieniem. Na koniec zaimpregnowane środkiem utrudniającym powtórne przyleganie brudu oraz łatwiejsze mycie wtórne.3. Oczyszczenie dogłębne- W celu usunięcia wszelkich głębokich zanieczyszczeń, naleciałości i osadów przemysłowych które pokrywają lakier auta w czasie jazdy. Na tym etapie usuwane są plamy po smole przylegające do lakieru w czasie jazdy. Następnie lakier przechodzi bardzo ważną czynności najdokładniejszego oczyszczenia lakieru przez glinowanie specjalną glinką lakierniczą w celu usunięcia wszelkich głębokich zanieczyszczeń, naleciałości i osadów przemysłowych które pokrywają lakier auta w czasie jazdy.4. Po wszelkich czynnościach auto jest ponownie myte i dokładne wycierane specjalnymi delikatnymi ręcznikami do karoserii.


5. Detaling felg Osobnym rozdziałem jest opieka nad kołami Państwa auta. Pielęgnacja zaczyna się od mycia szamponem, następnie specjalnym bezpiecznym zarówno dla lakieru jak i opon środkiem do czyszczenia felg w celu usunięcia najtrudniejszych zanieczyszczeń oraz pyłu hamulcowego, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz felgi. Gdy zajdzie potrzeba usunięta zostaje przyklejona do felg smoła, często oklejające felgi w czasie jazdy po drogach asfaltowych. Ostatnim etapem jest dogłębne oczyszczenie glinką lakierniczą.
Po dogłębnym oczyszczeniu i osuszeniu na wewnętrzną i zewnętrzną część felg nakładany jest specjalny wysokotemperaturowy wosk, zmniejszający przyleganie brudu z drogi oraz pyłu hamulcowego.


6. Opony oczyszczane są także specjalnymi środkami oraz zabezpieczane dressingiem przywracającym Świerzy wygląd i blask. Zdecydowanie uwydatnia ogólny wygląd felg. Chroni przed niszczycielskim działaniem promieni słonecznych, na które guma jest narażona w szczególnym stopniu.7. Oczyszczeniu zostają poddane także zaciski hamulcowe .Jeśli to możliwe zabezpieczone zostają odpowiednim, trwałym woskiem.

8. Inspekcja lakieru- następny bardzo ważny dla bezpieczeństwa etap. Doskonale oczyszczona powierzchnia pozwala o jak najdokładniejsze wykonanie tej czynności. W tym celu używamy bardzo dokładnych urządzeń mierzących grubość powłoki lakieru co do mikrona w wielu miejscach na każdym elemencie karoserii. Każdy panel jest oglądany pod specjalnym meta halogenowym oświetleniem pokazującym wszelkie niedoskonałości. Po zebraniu wszelkich informacji przygotowywany jest plan korekt i działań.


9. Korekta niedoskonałości lakieru- wykonywana jest dokładnie dobranymi pastami oraz gąbkami w celu usunięcia drobnych lecz wielokrotnych zarabowań pokrywających całe auta, zazwyczaj przez nieodpowiednią pielęgnacje lakieru. Usuwane są także zmatowienia i hologramy (spowodowane złym myciem na myjniach automatycznych lub w nie profesjonalnych myjniach ręcznych, polerowaniem w nie odpowiednich warunkach). Często lakier przechodzi wielogodzinną korektę kilkoma rodzajami past w celu uzyskania doskonałego wyglądu lecz przede wszystkim przez ostrożna i bezpieczną pracę.

10. Ponowna inspekcja lakieru oświetleniem HQI oraz miernikiem grubości powłoki.

11. Jeśli jest potrzeba, wykonanie dodatkowych czynności nad lakierem.

12. Trwałe usunięcie mikrozarysowań i odnowienie kloszy lamp tylnych. Odnowienie innych detali jak końcówki wydechu, chromowane element.
13. Ponowne umycie całego auta.

14.Aplikacja cleanera- Następnym krokiem jest chemiczne oczyszczenie i przygotowanie lakieru pod wosk. Dodatkowe polepszenie wyglądu lakieru oraz zdecydowane przedłużenie żywotności wosku. Dostosowywany jest zarówno do lakieru jak i wosku ostatecznie aplikowanego na lakier.


15. Na życzenie klienta przed nałożeniem wosku na oczyszczony lakier zostanie nałożona jest specjalna odżywka, która nadaje jeszcze większą głębi koloru i blask.

16. Aplikacja wosku- Typowa wisienka na torcie. Wosk nadaje ostateczny wygląd lakieru na aucie. Pełni rolę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem UV powodującym matowienie i wysychanie lakieru. W znacznym stopniu dzięki silnym właściwością hydrofobowych zmniejsza brudzenie się samochodu oraz nadaje łatwości usuwania innych zanieczyszczeń nabywanych w czasie jazdy.
Wosk dopierany jest indywidualnie wedle oczekiwań właściciela co do wytrzymałości i rodzaju ostatecznego wyglądu. Stosujemy tylko specjalnie wyselekcjonowane woski różnych producentów z całego rynku. Aplikujemy zarówno woski w pełni syntetyczne, hybrydowe jak i w 100% naturalne oparte na czystej Carnaubie, dające niesamowity wygląd.Na specjalną prośbę możemy nałożyć podwójną warstwę woski w celu jeszcze dłużej ochrony jak i doskonalszego wyglądu.

Na filmie widać właściwości hydrofobowe wosku aplikowanego u nas w salonie, jak widać na filmikach odpycha bardzo skutecznie nie tylko czystą wodę.

Link


Link


17. Kolejnym etap jest pielęgnacja szyb auta. Zostają oczyszczone specjalnym cleanerem dzięki czemu są czyste i przejrzyste jak nigdy dotąd. Równocześnie przygotowując chemicznie powierzchnię na nałożenie powłoki Sealant’u. Po zastosowaniu tego zestawu szyby są niezwykle gładkie przez co woda praktycznie nie ulega przyczepności co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo jazdy podczas deszczu nawet podczas niskich prędkości krople szybko spływają, efekt ten polepsza widoczność i zapobiega brudzeniu się szyby przedniej i bocznych. Środek ten jest bardzo trwały , nie wpływa na niego czyszczenie płynem do szyb czy spryskiwaczy. Wydłuża żywotność wycieraczek i ułatwia mycie szyb.


Na filmie widać właściwości hydrofobowe sealantu aplikowanego na szyby

Link

18. Bezpieczne mycie komory silnika dedykowanym oraz bardzo skutecznym środkiem oraz pędzelkami. Oczyszczone elementy plastikowe i gumowe zabezpieczane są przed nadmiernym brudzeniem się i starzeniem. Elemnty materiałowe jak wygłuszenia są oczyszczone i zaimpregnowane środkiem to impregnacji tkanin.Na specjalną prośbę nawoskowanie części lakierowanych komory odpornym woskiem.

19. Oczyszczenie oraz zabezpieczane elementów z tworzyw sztucznych nadwozia dedykowanym środkiem bardzo wytrzymałym środkiem. Elementy te zostają nawilżone i zabezpieczone przed niszczycielską siła promieniowania słonecznego. Nadaje wszelkim elementom intensywny głęboki naturalny kolor.

20. Zabezpieczane gumowych uszczelek i pozostałych elementów gumowych

21. Powierzchowne odświeżenie oraz zabezpieczenie dresingiem dedykowanym do materiałów deski rozdzielczej. Opóźnia on procesy płowienia i wysuszania materiałów, przy czym podkreśla naturalny wygląd pozostawiając zdrowy i elegancki wygląd. Wnikając w głąb łaczy się ze strukturę tworząc barierę ochronną przed promieniowanie słonecznym . Zmniejsza zdecydowanie brudzenie się i przylegania kurzu do deski rozdzielczej.22.
Ogólne odkurzenie wnętrza i wykładzin, odświeżenie i zaimpregnowanie dywaników.
22. Dodatkowo we wnętrza auta zostaje rozpylona jest miły i długotrwały zapach.
*W celu dokładnego oczyszczenia tapicerki oraz materiałów prosimy sprawdzić pakiet Shine Inside

23. Dodatkowo po głębszych oględzinach i życzeniu klienta spróbujemy usunąć głębsze zarysowania np. częste obcierki parkingowe.

24. W pakiecie Max Shine Detaling przewidujemy także jedno darmowe mycie i odnowienie powłoki wosku. Mycie składa się z:
- Dokładne opłukanie
-Mycie specjalnym szamponem umożliwiającym nieuszkodzenie powłoki woskowej, a przy tym bardzo dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń
- Wycieranie specjalnymi delikatnymi ręcznikami
- Odnowienie wosku i nadanie błysku dzięki „detailerowi” dostosowanemu do wosku na aucie jak i do preferencji właściciela.

Jak widać cały proces jest dość skomplikowany i czasochłonny, jednak daje niesamowite efekty. Przedstawie tylko mały przedsmak efektów końcowych.


Dokładne relacje projektów, na których będą także zdjęcia efektów końcowych, możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej shinefactory.pl ,
Kontakt z nami kontakt@shinefactory.pl , wszelkie zapytania związane z ofertą proszę kierować na ten adres e-mail, postaramy odpowiedzieć się w jak najszybszym czasie. Co do oferty dodam tylko że dla forum mamy zawsze rabat 10%, a często zdarza się jakiś większy więc warto pytać Wink
Pozdrawiam serdecznie i czekam na rozwinięcie dyskusji! Shine Factory

Od razu dodam nasze najciekawsze projekty:
Zapraszam na naszą stronę Shine Factory | O FIRMIE do obejrzenia relacji z prac wykonywanych w naszym salonie.

2 naprawde piękne auta- Seat Leon Cupra R - W celu zabezpieczenia oraz nadania niesamowitego wyglądu przeprowadziliśmy pakiet New Shine, miłego oglądania!


Golf V GTI - Auto przeszło w naszym salonie pakiet Shine, choć nie przeprowadziliśmy pełnej korekty tylko 1 stopniową lakier został odświeżony nie do poznania:


Renault Megane 3 - Choć bardzo młode auto wymagało od nas pełnej 3 stopniowej korekty, na koniec zabezpieczone naturalnym woskiem i zyskało niesamowity wygląd:


Jeśli oczywiście po przeczytaniu tematu macie jakieś pytania jak zadbać samemu o swój lakier, pytajcie! Chętnie pomożemy!
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut


Ostatnio zmieniony przez Shine Factory dnia Czw 14 Lip 2011, 06:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatemJuż teraz w Shine Factory proponujemy ochronę dla twojego auta, najwyższej światowej klasy woskiem firmy Swissvax. Ręcznie wyrabiane woski wykorzystywane są do zabezpieczania najlepszych samochodów świata.
Aplikowany przez nas wosk Swissvax Shield charakteryzuje się wysokim stężeniem czystego brazylijskiego wosku karnauba (40%) co daje fantastyczny połysk i głębie koloru. Wyjątkową cechą wosku Swissvax Shield jest zawarte w nim PTFE które daje efekt nieprzylegania substancji oraz zabrudzeń.
Woskowanie Swissvax Shield proponujemy w usłudze Max Shine Detailing oraz New Shine.
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honda FR-V, trafiła do nas z dość mocno zniszczonym lakierem i kilkoma obcierkami parkingowymi w celu odświeżenia w pakiecie Shine. Myślę że to zadanie udało się w zupełności.
Zapraszam na http://shinefactory.pl/projekty.html do przejrzenia pełnej relacji z prac.


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 01 Sie 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy! Dla małej aktualizacji chcieliśmy pokazać nasze ostatnie projekty. Oczywiście pełną fotorelacja z pracy nad tymi autami możecie zobaczyć na naszej stronie http://www.shinefactory.pl

Mercedes C30 AMG
Mocno zmatowiały, porysowany od niewłaściwej pielęgnacji czarny lakier aż smuto było patrzeć. W Shine Factory Mercedes został odświeżony w pakiecie Shine oraz po uzgodnieniu z właścicielem zabezpieczony jednym z najlepszych i najdroższych wosków świata marki Swissvax. Bez wątpienia zabiegi te dały zapierający dech efekt.Mazda 3
Pod naszą opiekę trafiła Mazda 3 w bardzo ciekawym kolorze w celu odświeżenia w pakiecie Shine. Od razu widzieliśmy że ta pomarańcz ma w sobie potencjał i po naszych zabiegach nabierze głębi i blasku, zadanie to zostało w 100% osiągnięte.


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 01 Sie 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy! Dla małej aktualizacji chcieliśmy pokazać nasze ostatnie projekty. Oczywiście pełną fotorelacja z pracy nad tymi autami możecie zobaczyć na naszej stronie http://www.shinefactory.pl

Mercedes C30 AMG
Mocno zmatowiały, porysowany od niewłaściwej pielęgnacji czarny lakier aż smuto było patrzeć. W Shine Factory Mercedes został odświeżony w pakiecie Shine oraz po uzgodnieniu z właścicielem zabezpieczony jednym z najlepszych i najdroższych wosków świata marki Swissvax. Bez wątpienia zabiegi te dały zapierający dech efekt.Mazda 3
Pod naszą opiekę trafiła Mazda 3 w bardzo ciekawym kolorze w celu odświeżenia w pakiecie Shine. Od razu widzieliśmy że ta pomarańcz ma w sobie potencjał i po naszych zabiegach nabierze głębi i blasku, zadanie to zostało w 100% osiągnięte.


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 03 Sie 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatemZapraszamy do skorzystania z letniej oferty! Na zapisy, do odwołania, ceny pakietów Shine i New Shine obniżamy o 10%, natomiast cena pakietu Max Shine Detailing spada aż o 20%! Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: kontakt@shinefactory.pl lub telefonicznie.
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 13 Sie 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponowie! Zapraszam Was do obejrzenia pełnej fotorelacji z pracy nad Oplem Vectra, którą to ostatnio mieliśmy przyjemność się zajmować. Sami sprawdźcie jak doszliśmy do tak niesamowitego wyglądu! - http://shinefactory.pl/projekt-opel-vectra.html


Pozdrawiam
ShineFactory
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich na stronę ExoticCars.pl, gdzie w aktualnościach znajdziecie artykuł o ShineFactory.
Bezpośredni link http://exoticcars.pl/aktualnosci/shinefactory-pl-studio-detailingu/


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Sie 2011, 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już teraz możecie zobaczyć pełną fotorelację z prac nad przepiękną Hondą Civic Type R którą zmieniliśmy nie do poznania!

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z prac oraz większej ilości zdjęć efektu końcowego http://shinefactory.pl/projekt-honda-type-r.html


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy! Chcieliśmy przedstawić Wam nasz kolejny projekt. Czarne BMW 320, trafiło do nas w celu odświeżenia lakieru oraz zabezpieczenia woskiem. Zadanie udało się w pełni. Przede wszystkim jednak musicie zobaczyć efekt końcowy, auto po korekcie zostało pokryte w pełni naturalny woskiem Lusso Oro, które dało naprawdę niesamowity efekt. Zapraszamy!

http://shinefactory.pl/projekt-bmw-320.html

Pozdrawiam! Czekamy na komentarze i pytania Smile
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam znów Smile
Chciałem wam pokazać ciekawy projekt. Audi A3 S-Line, trafiło do nas ze szpecącą je mocno rysą przez cały prawy bok. Walczyliśmy z nią dość długo na szczęście pozbyliśmy się jej prawie całkowicie. Dodatkowo przeprowadziliśmy korektę całego lakieru oraz zabezpieczyliśmy całego woskiem. Zobaczcie sami fotorelację z tej walki i zwycięstwa nad okrutną rysą.

Całą fotorelacje możecie zobaczyć tutaj - http://shinefactory.pl/projekt-audi-a3.htmlPozdrawiam!
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziś w Shine Factory proponujemy Wam aplikację wosku zdecydowanie najwyższej światowej klasy. Jest nim wosk Zymol Glasur. Zawiera on 56% żółtej Carnauby, doskonale chroni i wyjątkowo wzbogaca wygląd auta wydobywając niesamowitą głębie koloru.
Co ciekawe wosk ten powstał przy współpracy z Porsche i jest szczególnie polecany dla wyjątkowych lakierów tych aut.
Oczywiście z pewnością na każdym innym lakierze da niesamowity efekt, dzięki któremu auto będzie wyglądało naprawdę wyjątkowo.
Zapraszamy!


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EFEKT HYDROFOBOWY WOSKU - Film
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was Wszystkich.. co prawda dawno nie pisaliśmy ale mamy dość sporo pracy przy autach.
Jednak postaramy się coraz częściej wrzucać projekty z autami które wyjechało od nas mocno odmienione Smile

Jakiś czas temu, z salonu Shine Factory, wyjechało piękne i szybkie Audi S3 w białym kolorze. Zobaczcie koniecznie pełną fotorelację z prac oraz wyjątkowy efekt końcowy, na naszej stronie- http://shinefactory.pl/projekt-audi-s3.html

Zapraszam do zadawania pytań i komentowania Smile
Już niedługo następne projekty!
_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Shine Factory

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa, Towarowa 30
Posiadane auto: różne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 27 Wrz 2011, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, gotowi na więcej? Wink

Piękne czarne BMW, trafiło do nas w celu przeprowadzenia pełnego detailingu a w szczególności nadania lakierowi najwyższego poziomu blasku i głębi. Przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru. Natomiast do zabezpieczenia i uzyskania ostatecznego wyglądu użyliśmy, niewątpliwie jednego z najlepszych wosków świata, mianowicie wosku Zymol Glasur. Nie ominęliśmy także dogłębnego oczyszczenia felg, końcówek wydechu czy kloszy lamp, oczywiście na końcu zabezpieczając jest odpowiednio. Musicie koniecznie zobaczyć efekt końcowy http://shinefactory.pl/projekt-bmw3.html

W trakcie pracy nad lakierem. Po lewej lakier po korekcie. Tak powinna wyglądać prawidłowa struktura lakieru, klarowana bez żadnych oksydacji czy zarysowań. Po prawej przed, zmatowiały i porysowany.Efekt pełnej korekty, zadbania o każdy szczegół oraz zabezpieczenia woskiem Zymol Glasur. Lakier wydaje się być w płynnej formie. Najwyższej klasy wetlook, głębia koloru i blask.

Nie ominęliśmy żadnego detalu, kloszy lamp, końcówek wydechu, komory silnika i oczywiście wnętrza. Skóry zostały dokładnie oczyszczone i zaimpregnowane. Tutaj widzicie cześć przed i po czyszczeniu, po Lewej stronie siedziska skóra oczyszczona dzięki czemu nabrała naturalnego matowego wyglądu, także w samym dotyku jest bardziej przyjemna. Po prawej tłusta i błyszcząca.
http://shinefactory.pl/projekt-bmw3.html


_________________
ZPA

www.shinefactory.pl profesjonalna kosmetyka aut, auto detailing Warszawa
www.ShineShop.pl - kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group