Filtr paliwa do fiat Panda 1.3 Multijet jtd/rozbieżności cen

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NBGKINOMYSZ

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość/region): ZduńskaWola
Posiadane auto: PANDA MULTIJET 1.3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 01:05    Temat postu: Filtr paliwa do fiat Panda 1.3 Multijet jtd/rozbieżności cen Odpowiedz z cytatem

Na rynku są rózne filtry paliwa do w/w modelu samochodu.
Udało mi się znaleźć w cenie od 38zł (Wytwórnia Filtrów Sędziszów) do 100-120 zł (ponoć oryginalny fiata).Co sądzicie o filtrach i ich rozbieżnościach cenowych.Pani w sklepie powiedziała,że takimi tanimi nie handluje bo mają gorszą,czy jak to określiła mniejszą przepustowość.
A co wy na ten temat możecie powiedzieć.Może używacie tych po 38zł sprzedawanych na Allegro.Czy wszystko chodzi jak należy?A może macie jakieś spostrzeżenia lub zastrzeżenia?Słyszalem kiedyś że te oryginalne również produkuje WF Sędziszów z tym że loguje je firmowym logo fiata.
Czy ktoś mógłby to zweryfikować?Chętnie posłuchałbym kogoś kto pracuje w WF Sędziszów.
_________________
Fiat Pana 1.3 Multijet
Prawda jest jak [cenzura]-każdy ma swoją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filtry z sędziszowa sa OK miałem taki w moim starym dieslu i wszystko było w porządku, ale nie kupuj chińczyków i zobacz czy jest to rzeczywiście filtr z sędziszowa, czy jakas chińska podróba...Kupowania takich rzeczy przez allegro nie polecam...Lepiej kup bliżej siebie, weź paragon i go zachowaj.


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
skuter1975

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 80
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bukowno
Posiadane auto: Toledo 2.0 TDI
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od lat stosuję sędziszowskie filtry i nigdy nie miałem żadnych problemów. Mają wszystkie certyfikaty wiec nie warto przepłacać. A "oryginalny" Fiatowski olej (w dosłownym tego słowa znaczeniu) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
NBGKINOMYSZ

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość/region): ZduńskaWola
Posiadane auto: PANDA MULTIJET 1.3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję koledzy i czekam na dalsze opinie.
KIMCIO łatwo ci powiedzieć kup w sklepie.Chętnie bym kupił bo na Allegro parę razy się zawiodłem,ale w dziurze gdzie mieszkam mogę kupić tylko filty za 100zł.
_________________
Fiat Pana 1.3 Multijet
Prawda jest jak [cenzura]-każdy ma swoją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
vito79

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 223
Skąd jesteś (miejscowość/region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Panda
Piwa: 2/0
PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłem orginał. Przy przebiegu 40kkm wymieniłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 28 Mar 2008, 00:38    Temat postu: reklama

Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NBGKINOMYSZ napisał:
Dziękuję koledzy i czekam na dalsze opinie.
KIMCIO łatwo ci powiedzieć kup w sklepie.Chętnie bym kupił bo na Allegro parę razy się zawiodłem,ale w dziurze gdzie mieszkam mogę kupić tylko filty za 100zł.


ja tez mieszkam w dziurze...ale mogę zamówić z katalogu jak czegoś nie ma, albo podjechać 40 kilometrów do gorzowa do hurtowni motoryzacyjnej i wybrać co chcę...popytaj, może jest szansa, aby coś zamówić z sędziszowa, przecież to znana i dobra marka i na dodatek POLSKA !!


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group