Jak uruchomić na LPG.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woytex2

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 2

Posiadane auto: daewoo nubira 1 1600cm
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 19:54    Temat postu: Jak uruchomić na LPG. Odpowiedz z cytatem

Witam zastaawia mnie jak odpalic samochód besposrednio z gazu np skonczyla sie benzyna albo pękł bak paliwa i co wtedy ?

mam instalke lovato sa dwie opcje benzyna lub automat benzyna gaz po osiagnieciu 2500 obrotów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
homosovietus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nisko (Podkarpackie)

Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnmie powinno sie odpalic ale... NIE POLECAM a wrecz odradzam. Odpalanie na benzynie jest konieczne nie tylko ze wzgledu na poprawna prace silnika ale przede wszystkim na pompe maliwowa ktora mozna bardzo latwo spalic jesli ktos bedzie robil tak jak napisales Wink
_________________
A ja i tak lubie mojego lanicza Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
woytex2

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 2

Posiadane auto: daewoo nubira 1 1600cm
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 05:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

homosovietus napisał:
normalnmie powinno sie odpalic ale... NIE POLECAM a wrecz odradzam. Odpalanie na benzynie jest konieczne nie tylko ze wzgledu na poprawna prace silnika ale przede wszystkim na pompe maliwowa ktora mozna bardzo latwo spalic jesli ktos bedzie robil tak jak napisales Wink


Jak napisałem w pierwszym poscie : Wiem o tym ale chce miec spsosb awaryjny !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jan0404

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 1

Posiadane auto: daewoo lanos 98 1.6.16v
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewny jak jest w lovato ja mam Bingo i też jest włącznik kturym się włancza instalację na automat lub wyłancza całkiem i chodzi na benzynie ,żeby odpalić na gazie muszę wyłączyć gaz potem wyłączyć zapłon ,włączyć zapłon a potem włączyć gaz i trzymać go wciśniętego około 45 -60 sekund i słychać jak butli gazowej otwiera się zawór potem odpalić ,ale ta opcja musi być ustawiona komputerem w serwisie gazowym .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group