Zabezpieczenie przed spuszczaniem paliwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cder

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 140
Skąd jesteś (miejscowość/region): sochaczew
Posiadane auto: Renault Laguna I 1.9 Dci 2000r. Kangoo 1.9D 1999r.
Piwa: 0/4
PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 23:02    Temat postu: Zabezpieczenie przed spuszczaniem paliwa Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam zamiar kupić dla pracowników nowego ducato.
Chciałbym się dowiedzieć czy te samochody posiadają jakieś zabezpieczenie przed spuszczaniem paliwa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fiatowiec1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 179
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolska
Posiadane auto: GrandePunto 1.4 DYNAMIC-2006
Piwa: 7/0
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kierowców dla których nie ma żadnego zabezpieczenia przed okradaniem pracodawcy z jego mienia (np.paliwa).Skoro spuszczają paliwo najwidoczniej za mało im płacisz Twisted Evil
A tak poważnie to zaobserwuj kto twoim zdanie może cię okradać i wywal go z pracy bo to bardzo częsty i łatwy zarobek w śród kierowców i żadne zabezpieczenie ci nie pomoże....
_________________
Grande Punto 1.4 77KM 5D- DYNAMIK+ 2006 Czarna Perła

Wdzięk-----------------Styl----------------Dynamika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co brudzć się w spuszczanie paliwa. Znam lepszy sposób a mianowicie wystarczy odpowiednio prowadzić dokumentację i to wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
robson_robson

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 971
Skąd jesteś (miejscowość/region): DZL(Złotoryja) / DJE(Jelenia Góra-Piechowice)
Posiadane auto: Alfa Romeo 147 1.9 JTD VOLVO S40, Citroen C5 3.0V6
Piwa: 160/29
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kierowca będzie chciał udoić to możesz pozakładać,sondy,gpsy,a i tak to zrobi bez brudzenia jak napisał kolega Mustang,jak to zrobi to wybacz ale Ci nie powiem.Jeśli na wstępie robisz z kierowcy złodzieja to zle o tobie swiadczy i pewne jest,że współpraca z Tobą nie bedzie sie dobrze takiemu kierowcy układać,zaraz będą chore normy spalania,potrącenia za wszystko.Wielu takich psiewożników w Polsce i nie dziwie się,że kierowcy doją paliwo.Pewnie sam kradłeś zanim stałeś sie wielkim psiewoznikiem i teraz myślisz w swoich kategoriach,że wszyscy to złodzieje.Zapewniam,cię że tak nie jest.Jeśli kierowca dostanie co mu się należy,nie będzie kombinował.W pracy jak w małżeństwie jesli nie ma zaufania do siebie nic z tego nie będzie.Sory,że to napisałem ale odrazu mi cisnienie sie podnosi jak czytam takie tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marek_3535
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cię kierowca orżnie na kilka czy kilkanaście litrów miesięcznie nie rób z tego afery.Ty z kolei orżniesz innych pracowników i urząd skarbowy i będzie ok.
A co do twojego pytania to są takie zabezpieczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 28 Maj 2011, 20:09    Temat postu: reklama

Powrót do góry
robson_robson

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 971
Skąd jesteś (miejscowość/region): DZL(Złotoryja) / DJE(Jelenia Góra-Piechowice)
Posiadane auto: Alfa Romeo 147 1.9 JTD VOLVO S40, Citroen C5 3.0V6
Piwa: 160/29
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Polaka nie ma takiego zabezpieczenia któremu by nie dał rady:)SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DARKOWO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: doblo 1,9 malibu , ducato 3,0 power . ducato 2,8 jtd
Piwa: 7/5
PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem załamany czytaniem tego tym co tutaj wypisujecie .
oskarżanie autora tego tematu o to że za mało płaci kierowcom i o to że sam mógł kiedyś kraść uważam za zwykłe chamstwo .

a prawda jest taka że niestety pewna część kierowców kradnie paliwo
i czytając ten temat juz nawet wiem kto może to robić .

a więc miłego dnia złodzieje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fiatowiec1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 179
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolska
Posiadane auto: GrandePunto 1.4 DYNAMIC-2006
Piwa: 7/0
PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DARKOWO napisał:
jestem załamany czytaniem tego tym co tutaj wypisujecie .
oskarżanie autora tego tematu o to że za mało płaci kierowcom i o to że sam mógł kiedyś kraść uważam za zwykłe chamstwo .

a prawda jest taka że niestety pewna część kierowców kradnie paliwo
i czytając ten temat juz nawet wiem kto może to robić .

a więc miłego dnia złodzieje


Nie ma co polemizować,prawdą jest,że część kierowców okrada swoich pracodawców z paliwa celem spieniężenia na przysłowiowy żurek.Świadczy to o niskich zarobkach albo pazerności.

Kolega chce się dowiedzieć czy istnieją zabezpieczenia przed spuszczaniem paliwa.Ja nie znam innych jak już wspomniana wcześniej -kalkulacja lub tankowania w wyznaczonych miejscach gdzie mamy zaufaną stację lecz w transporcie czasem tankować trzeba w trasie więc druga opcja się nie sprawdzi.
_________________
Grande Punto 1.4 77KM 5D- DYNAMIK+ 2006 Czarna Perła

Wdzięk-----------------Styl----------------Dynamika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DARKOWO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: doblo 1,9 malibu , ducato 3,0 power . ducato 2,8 jtd
Piwa: 7/5
PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie polemizuje tylko czytam co niektórzy tutaj wypisują .

czytając ich posty wyraźnie wyłaniają się mi złodzieje paliwa .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marek_3535
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
PostWysłany: Pon 30 Maj 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego darkowo zanim obrazisz kogoś,przeczytaj dokładnie wszystkie wypowiedzi.Z żadnej nie wynika,że ktoś z piszących kradnie paliwo.Nikt z piszących nie jest kierowcą zawodowym.Może te wypowiedzi są dla kogoś szokujące,ale takie były i są realia w polskim transporcie.Przywłaszczanie paliwa,czy to z powodu niskich zarobków czy z pazerności i przyzwyczajenia bezdyskusyjnie możemy nazwać złodziejstwem.Ale też złodziejstwem jest zawłaszczenie długopisu,ołówka kartki papieru,spinacza itd.itd Korzystanie z samochodu,telefonu służbowego w celach prywatnych itd..itd.Zanim zaczniemy krzyczeć że kierowcy kradną paliwo i są złodziejami,należy się zastanowić czy nie jedziemy na jednym wózku z nimi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DARKOWO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: doblo 1,9 malibu , ducato 3,0 power . ducato 2,8 jtd
Piwa: 7/5
PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złodziej paliwa pozostanie zawsze zwykłym złodziejem paliwa i tyle .


rozumiem oburzenie złodziei kiedy dowiadują się że pracodawca chcę założyć jakieś zabezpieczenie bo będzie im później trudniej kraść paliwo.

czytając posty wyraźnie widać kto jest nagle czuje sie oburzony z powody trudniejszej kradzieży

oczywiście złodzieje nazywają to inaczej .

np. spuszczanie oszczędności , zbieraniem na żurek , tłumaczą sie że pracodawca za mało im płaci itd. itd .

ale jak by tego nie nazywać to zawsze będzie kradzieżą .

a teraz pytanie dla obrońców złodziei paliwa : skąd wiecie kim kto jest jest na tym forum ?

ps. posty czytam uważnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
cder

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 140
Skąd jesteś (miejscowość/region): sochaczew
Posiadane auto: Renault Laguna I 1.9 Dci 2000r. Kangoo 1.9D 1999r.
Piwa: 0/4
PostWysłany: Sro 01 Cze 2011, 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze zdania są bardzo podzielone.
Ja nie twierdze że ktoś mnie okrada z paliwa,ja chcę się dowiedzieć o istniejących zabezpieczeniach w ducato,np.czy są jakieś montowane fabrycznie za dodatkową opłatą.Ja chcę zapobiec kradzieży paliwa,bo tak jak wszyscy nie lubię być okradany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group