Auto Gasnie na benzynie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djluki

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): ŚWIĘTOKRZYSKIE
Posiadane auto: PEUGEOT 205 1.1 I 1990R
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 10:01    Temat postu: Auto Gasnie na benzynie Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z moim autkiem. Załozylem do niego gaz i po upływie około dwoch miesiecy auto przestało jezdzic na benzynie na gazie chodzi pieknie bez zarzutu a na benzynie gasnie. Gdy zdjąlem kleme z akumulatora na kilka sekund zresetowałem go i podłaczyłem spowrotem to działało wszystko normalnie jezdzi na benzynie ale nie na dlugo po upływie kilku godzin znow jest to samo.Prosze o Porade w czym tkwi problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
djluki

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): ŚWIĘTOKRZYSKIE
Posiadane auto: PEUGEOT 205 1.1 I 1990R
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jednak nikt mi nie pomorze ale dzieki za checi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hagi81

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tychy
Posiadane auto: Peugeot 205
Piwa: 0/3
PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

źle ustawiony komputer od gazu , bo ten od benzyny ustawia się sam a że jeździsz jak sądzę na gazie to sterownik od benzyny wczytuje ustawienie gazu dlatego na gaśnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group