kable pod siedzeniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moric6666ziemia

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: opel vectra B ,2,0, 97r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Maj 2011, 16:33    Temat postu: kable pod siedzeniem Odpowiedz z cytatem

Witam , pod moimi siedzeniami są kable , do czego one są ,wyczytałem że do pasów czy to prawda Jak kupowałem to volvo to facet powiedział mi że ma podgrzewane siedzenia ,ale w to to mi się nie chcę wierzyć, bo siedzenia są welurowe ,skóra to rozumiem ,I teraz jeszcze jedno jeden pas ni działa ,i informuje mnie o nie zapięciu ,drugi nie a czy te z tyłu też jak nie są zapięte to to powinny mnie informować piszczeniem i miganiem kontrolki ,tak jak ten przedni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
szpachla

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość/region): ZDUŃSKA WOLA
Posiadane auto: VOLVO 440
Piwa: 1/12
PostWysłany: Sob 07 Maj 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to

http://volvo.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=99511
_________________
VOLVO 440 2.0 GLT 110 KM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group