chce zalozyć nowy pasek rozrzadu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymmekxd

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Żnin
Posiadane auto: peugeot 205
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 20:29    Temat postu: chce zalozyć nowy pasek rozrzadu Odpowiedz z cytatem

chce zalozyć nowy pasek rozrzadu. Zakupiłem już go, rozmiary i wszystko inne jest dokladnie takie same jak na starym pasku, jednak aby go założyć brakuje mi 1/4 koła, a na starym pasku tylko 3 ząbki, dodam, że rozciagliwość obu pasków jest taka sama. Więc w czym tkwi problem ? Czy ktoś może mi to wyjaśnic ? Bardzo dziękuję !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hagi81

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tychy
Posiadane auto: Peugeot 205
Piwa: 0/3
PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wymieniasz pasek rozrządu wymień też rolkę napinacza , to może być przyczyna problemu , pozdro Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group