Pytanie o zmianę firmy ubezpieczającej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bumar1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość/region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 18:04    Temat postu: Pytanie o zmianę firmy ubezpieczającej Odpowiedz z cytatem

Witam,
Na wstępie przepraszam, że temat nie dotyczy problemu technicznego ale na tym Forum jest tak wielu użytkowników, że chyba ktoś będzie mógł mi pomóc.
A więc jestem ubezpieczony w firmie A. Miałem miesiąc temu stłuczkę, byłem sprawcą. Z mojego OC pokryto tamtą szkodę. Za miesiąc wygasa mi ubezpieczenie w firmie A i chciał bym przenieść się do firmy B. Wiem, że i w firmie B będę płacił też podwyższone ubezpieczenie ale czy mogę przenieść się bez problemów i dodatkowych kosztów. I drugi problem. Mam drugi samochód (Trabant 601), którego używam tylko latem a płacę OC za cały rok. Nie chcę go rejestrować jako antyk ale czy jest jakaś możliwość, żeby opłacać OC tylko za wybrany czas (kilka miesięcy) ?
Bardzo proszę o jakieś i nformacje.
Pozdrawiam i życzę wesołego i szczęśliwego drugiego dnia Świąt.
_________________
bumar1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dodek

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 914
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zakopane
Posiadane auto: Renault Clio 1,4 16V 2003 98KM, Renault Trafic 2,0 dCi 2009 140 KM
Piwa: 75/29
PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do f-my A wysyłasz zawiadomienie (za potwierdzeniem odbioru), że z dniem tym a tym rezygnujesz z ubezpieczenia - możesz to zrobić już.
Nie ma możliwości czasowej rejestracji czy też ubezpieczenia. Płacisz za cały rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
karmeleon

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość/region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 12:38    Temat postu: osobiście Odpowiedz z cytatem

A najlepiej udaj się do oddziału osobiście, złóż wymówienie i od ręki masz sprawę załatwioną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bumar1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość/region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
PostWysłany: Czw 05 Maj 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam.
_________________
bumar1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
karmeleon

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość/region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 15 Maj 2011, 15:55    Temat postu: polisa Odpowiedz z cytatem

Jakiego ubezpieczyciela wybrałeś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 15 Maj 2011, 15:55    Temat postu: reklama

Powrót do góry
bumar1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość/region): GRUDZIĄDZ
Posiadane auto: FIAT PUNTO II GO !
Piwa: 3/32
PostWysłany: Nie 15 Maj 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na MTU. Ubezpieczam tylko OC i NW. Byli najtańsi.
_________________
bumar1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
karmeleon

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość/region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 20:41    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

OWU postudiowałeś, czy ceną poleciałeś tylko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Jamez99

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): UAS
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 13:19    Temat postu: Specific Area Message Encoding Odpowiedz z cytatem

dobrze zrobiłem kilka badań, a także porozmawiać o tym z moimi przyjaciółmi, a potem stwierdzić, wynik nie jest możliwe, aby zmienić trochę sposób pracy z tej sytuacji nie ma zaję
_________________
Pkt.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group