Prawko


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario0

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: tigra
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 19:26    Temat postu: Prawko Odpowiedz z cytatem

Hej!
Żona ma prawko tylko wcześniej nie jeździła a teraz chce jeździć ale ja nie mam cierpliwości.
Gdzie ją nauczyć?? Poraźcie coś Laughing
wszystkoosamochodach-mario.blogspot.com


Ostatnio zmieniony przez mario0 dnia Czw 14 Kwi 2011, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_25

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 3887

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykup jej kilka jazd doszkalających.

A co to za stronka podana przez Ciebie? Twoja?


Ostatnio zmieniony przez archive_25 dnia Czw 14 Kwi 2011, 20:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mario0

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: tigra
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za radę!
Moja mam tam kilka ciekawych artykułów POLECAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
AnitaD

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 5

Posiadane auto: Seat Leon
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy udało Ci się zrobić. Ja ciągle walczę,ale już jestem nieziemsko zniechęcona Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jerryf7

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Fiat Mondeo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda kasy na jazdy, chyba że jedną godzinę żeby się przyzwyczaiła do kierownicy. Jazdy się nie zapomina, pawie jak pływania.

Ostatnio zmieniony przez jerryf7 dnia Sro 23 Wrz 2015, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 26 Lut 2014, 09:23    Temat postu: reklama

Powrót do góry
pisarmen

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1013
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: renault clio 1,4 + LPG 2007r. citroen xsara picasso 1.8 LPG 2001r
Piwa: 42/6
PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje, pod warunkiem, że po zdanym egzaminie jeździło się dość intensywnie co najmniej rok czasu i nie miało się obaw przed wjechaniem w miasto
_________________
NIC NA SIŁĘ. WSZYSTKO MŁOTKIEM Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
eko144

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długa przerwa po kursie i zdanym egzaminie na pewno nie wróży nic dobrego, im dłuższa tym trudniej jest później wsiąść za kółko. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat. Ja tak miałam i musiałam się przełamać aby znów prowadzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaraz po odebraniu prawka zaczęłam jeździć.Wiadomo,nie było łatwo na początek,ale jakoś pomału poszło.Dzień w dzień za kółkiem i odpukać na walentynki minęło 10 lat, bez większych problemów.Wink
Pierwszy mandat zarobiony w prima-aprilis dwa lata temu WinkI na za wjazd po zakaz Wink
Ciocia ma prawko 20 lat,ja po odebraniu dokumentu próbowała jeździć to wkurzyła się na wujka wiecznie gadanie i wrzuciła prawko do szuflady i więcej nie siadła za kółko.Teraz choćby chciała gdzieś się autem wybrać to niestety już nie jest w stanie.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
WIER

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wałcz
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Kwi 2014, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrMathew1442 napisał:
Zgadzam się z tym, że jazdy się nie zapomina pod warunkiem, że się jeździło po zdanym egzaminie, moja siostra nie jeździ od 3 lat bo tyle czasu minęło od egzaminu i widać ciężko jej się przełamać, zero wyczucia auta, wcale się nie dziwię, że boi się wyjechać do centrum.

Cóż, mam tak samo jak Twoja siostra :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
6232

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: FSO Polonez
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 24 Kwi 2014, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłabym taka pewna, czy świeży kierowca, który od momentu zdania prawka, nie miał kierownicy w ręku, może bez przeszkód wyruszyć na drogę. Lepiej zapłacić za parę lekcji, niż potem za skasowane auto albo, co gorsza- mieć potem czyjeś życie na sumieniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Fredrickwks98

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: VOLKSWAGEN
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, jak zdamy prawko , a potem długo długo nie jeździmy to siadając za kółkiem po roku czy dwóch mamy spory stres, wiem po sobie, ponieważ nie miałem auta to długo nie jeździłem i miałem wrażenie , że wyszłem z wprawy.. musiałem długo przełamywać swoje lęki, ale teraz radze sobie bardzo dobrze:)

____________________


Ostatnio zmieniony przez Fredrickwks98 dnia Sro 26 Lis 2014, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Bernadine72

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: VW Golf IV
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, dokupienie max. 3 lekcji, żeby na nowo oswoić się z samochodem to wydatek rzędu trochę ponad 100 zł. Lepiej nie kombinować, bo potem można sobie i komuś narobić kłopotów. I z samochodem nie do końca jest jak z pływaniem, znam kobiety, które po długiej przerwie naprawdę nie radziły sobie za kółkiem. Po co ryzykować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fast_furious

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Turek
Posiadane auto: Renault Clio
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zresztą samochód przygotowany do lekcji to co innego niż nasz prywatny samochód. Nie puściłbym kobiety po takim czasie gdybym nie był absolutnie pewien, że sobie poradzi a w takim wypadku koszt tych lekcji może być bardzo mały w porównaniu do szkód, które taki kierowca może wyrządzić Very Happy
_________________
PKT.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MrRigoberto76

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Voyager (RT)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Cze 2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisanie żony na jazdę z instruktorem to bardzo dobry pomysł, wykup jej kilka godzin, z instruktorem będzie miała mniejszy stres, a i Ty nie będziesz musiał nadużywać swojej cierpliwości, instruktor przypomni żonie podstawowe zasady ruchu drogowego i powinna śmigaćSmile

____________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Christa80

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nysa
Posiadane auto: Toyota Previa (XR50)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 28 Mar 2015, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam taki "problem"...kilka lat przerwy między kursem, a faktyczną jazdą. W związku z czym wykupiłam sobie kilka godzin z instruktorem, żeby przypomnieć sobie co i jak. Bardzo mi to pomogło i po kilku lekcjach bez problemu sama wsiadłam za kierownicę ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group