Import aut z Niemiec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Auta zza granicy - sprowadzanie samochodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
methodred

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Audi A8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 04 Kwi 2011, 17:01    Temat postu: Import aut z Niemiec Odpowiedz z cytatem

Witam Cool
Chciałbym się dowiedzieć jak aktualnie przedstawia się sytuacja ze sprowadzaniem aut z zachodu.
W którym rejonie na zachodzie auta są najtańsze ?
Interesuje mnie sprowadzenie paru aut z rocznika ok 2000r o wartości ok 15 000 złociszy.
Doradziłby ktoś obeznany?
Czy to się w ogóle teraz opłaca? Niekoniecznie muszą być to Niemcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
anzelm123

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Małkinia
Posiadane auto: VW, Passat, kombi, 1.9tdi, 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 19 Gru 2012, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie dawno sprowadziłem passata z niemiec z okolicy Duisburga, kupiłem tanio od sąsiada ciotki która tam mieszka
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
czeslaw555

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość/region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma czegoś takiego jak tani region, trzeba szukać na mobile.de i gdzie się trafi tam jechać
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
senekadia

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: Toyota Yaris
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Lut 2013, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy to ciągle bardzo dobry obszar do sprowadzania aut. Ja sam w przeciągu trzech lat zbierałem stamtąd bodaj pięć egzemplarzy i były to zawsze opłacalne inwestycje. Na wypadek, gdybyś samodzielnie brał się za to mogę doradzić - przegląd lakieru i upewnienie się, że jego stan odpowiada opisowi ze strony sprzedającego to właściwie pierwszy ruch, jaki trzeba zrobić wybierając auto dla siebie czy do dalszej odsprzedaży. Mierniki są poręczne, z dobrymi parametrami, proste i wygodne w użyciu. Warto mieć takie wsparcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
AnitaD

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 5

Posiadane auto: Seat Leon
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie zdecydowała. Koleżanka sprowadziła Polo z Niemiec i miało sporo ukrytych uszkodzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 24 Paź 2013, 22:23    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Monia 2010

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gliwice
Posiadane auto: Peugeot 307 XSI 1.6 16V 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 04 Lis 2013, 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje auto którym obecnie jeżdżę a jest nim oczywiście Peugeot 307 Wink jest sprowadzony z Holandii .Jego stan techniczny bez zarzutu zawieszenie ok pomimo że rocznik 2002 ma tu napewno znaczenie miał stan dróg po których jeździł naprawy w Aso udokumentowane w książce serwisowej,można sprawdzić po VIN. Ja polecam taką drogę zakupu poprzednie auto Skoda Felicja 1.6 silnilk Wolkswagena z klimą miałam sprowadzone z Niemiec .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mobydick

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość/region): Duże miasto
Posiadane auto: Fiat Bravo II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Gru 2013, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma konkretnego regionu Niemiec skąd najlepiej sprowadzać samochody. Musisz poszukać na niemieckich portalach, a na pewno coś znajdziesz. Sprowadzaniem samochodów z Niemiec zajmuje się aktualnie mój znajomy, który z tego żyje. Ja kiedyś się sparzyłem i obiecałem sobie, że nigdy już nie kupię samochodu od handlarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Auta zza granicy - sprowadzanie samochodów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group