Ubezpieczenie OC


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spider32

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: SHARAN 98' 1.9TDI 110KM, SKATER
Piwa: 0/8
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 22:01    Temat postu: Ubezpieczenie OC Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy mam takie pytanie kończy mi się ubezpieczenie oc. na sharana mam wszystkie zniżki podobno od nowego roku o 10% poszło do góry no i znalazłem tu u nas ubezpieczalnie co wyliczyli mi na cały rok 395zł to dobra cena ?


Tematy zakładamy w odpowiednich działach.-
Emiś

Ten został przeniesiony.
_________________
Spider32
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
T.ran

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość/region): 3cItY
Posiadane auto: ToUrAn swap z1,6FSI na BKD 2005/6
Piwa: 3/0
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cena jakbyś z żukowa był Wink
cena jest nawet bardzo dobra
spokojnie możesz sie ubezpieczac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sparky

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość/region): GD
Posiadane auto: NX4
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... W Żukowie, a dokładniej w powiecie kartuskim nawet nieco więcej płacę z dokładnie takie samo auto - coś ponad 400 PLN Smile))
Cena bardzo dobra
_________________
pozdrawiam, Sparky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Pitr17

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): opolskie
Posiadane auto: Sharan 1.9 TDI AFN 99r 110KM
Piwa: 1/4
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na rok zapłaciłem na początku marca 423 zł ale mam zniżkę tylko 40% ,
samo OC Oc +NNW =476 zł ..
Sharan 1999r 1.9 TDI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
spider32

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: SHARAN 98' 1.9TDI 110KM, SKATER
Piwa: 0/8
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytam się dlatego bo zanim kupiłem sharana miąłem osobowe auto w benzynie 2.0lit. i płaciłem w mtu za cały rok 315zł a ubezpieczalnia mieści się w Starogardzie pozdrawiam hej
_________________
Spider32
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 22 Mar 2011, 23:29    Temat postu: reklama

Powrót do góry
jm0100

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 349
Skąd jesteś (miejscowość/region): polska
Posiadane auto: SHARAN 2,0 ADY 1998 zagazowany
Piwa: 17/4
PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy jak pisze kolega spider32 ja też w MTU mam najmniejsze składki, tylko ciężko się ich doi, czepiali mi się nawet głębokości dobrego bieżnika w moich oponach a szkoda była nie z mojej winy Shocked
Ubezpieczyciele szukają pretekstu aby nic nam nie wypłacić Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
XtorpX

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: seicento sx
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 15 Sie 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, że skoro płaci się najniższe lub jedne z najnizszych składek to zapewne idzie to w parze z jakością. Płacisz jak za poloneza a oczekujesz mercedesa, sorry ale tak się nie da.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dudu$

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 151
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Toyota Carina E 2.0 D
Piwa: 12/0
PostWysłany: Pon 15 Sie 2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę jak na razie polecić ubezpieczalnię LINK 4. W listopadzie skończę 25 lat , moja Carina z 2 litrowym dieslem jest moim pierwszym autem które na siebie rejestruję ( nie wliczam malucha którego miałem z kilka dni i rozwaliłem z mojej winy jakieś 5lat temu - również ubezpieczenie było w LINK 4 ). Za OC, NW oraz ubezpieczenie Kluczyków, tablic rejestracyjnych i dokumentów od auta za roczne ubezpieczenie zapłaciłem 640 zł Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
XtorpX

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: seicento sx
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie kalkulatorem liczyłem w linku i całkiem fajnie wyszło, a pozniej skontaktowała sie ze mna osoba z call center linka i cena była znacznie wyższa. Poszedłem więc do konkurencji... Myślę ze warto porównac oferty w kilku ubezpieczalniach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Jarek 307
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Był: Peugeot 306 1.4 1994r. Jest:Peugeot 307 1.6 16V-gaz 2002r. oraz Peugeot 807 2.2 HDI 2005r.
Piwa: 76/42
PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego jm0100 masz świętą rację. Jak chcecie się ubezpieczać w MTU to życzę z całego serca powodzenia. Nie ważne czy wypadek czy kolizja ze swojej winy albo z kogoś i tak będą robić wszystko aby nie wypłacić odszkodowania. A nie mówię nawet o kradzieży auta choćby było z salonu i 10 akt faktur i rachunków to i tak znajdą jakiegoś haka aby tylko nie dać złamanego grosza. COŚ ZA COŚ. Jak to mówią CCC Cena Czyni Cuda...
Osobiście uważam za najlepszą ubezpieczalnię PZU-kilka złoty droższa ale jedna z najbardziej uczciwych, ewentualnie AXA. Cenowo AXA w pierwszym roku ok później trochę drożej ale nie miałem z nimi żadnych kłopotów jeżeli chodzi o wypłatę odszkodowania za szkodę parkingową jaką miałem 2 lata temu u mnie. Na podstawie zdjęć i kilku telefonów kasa na koncie w ciągu dosłownie tygodnia i bez specjalnie zbędnych i bezsensownych pytań jak to bywa w MTU.
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Polko24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 07 Paź 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie dobrej oferty ubezpieczeniowej, proponuje wam zajrzeć na stronie, gdzie znajdziecie całe mnóstwo ciekawych propozycji, dzięki którym będziecie mogli nieco zaoszczędzić w trakcie zakupu odpowiedniego ubezpieczenia. Strona ta w całości poświęcona jest zakupom aut metodą znaną nieco z Grupona, ale wszystkie formalności załatwia się w realu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
nikita32

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: volvo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 10 Maj 2013, 11:48    Temat postu: AC Odpowiedz z cytatem

Samochód warto ubezpieczyć ale w przypadku nagłego zdarzenia warto mieć kontakt do pomocy drogowej [/url] . Treść posta została oczyszczona ze spamu - mustang1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Christa80

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nysa
Posiadane auto: Toyota Previa (XR50)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 28 Mar 2015, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena jest naprawdę bardzo dobra. Jeśli masz jakieś wątpliwości za wsze możesz skontaktować się z inną firmą lub sam sprawdzić w internetowych porównywarkach...jest ich kilka i podobno są dość dokładne.
Warto spróbować, ale myślę, że lepszej ceny nie znajdziesz.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pasjamoto

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: KIA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 13:03    Temat postu: OC Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio najlepszą oferte dostałem od brokera samochodowego, ale generalnie polecam brokerów ubezpieczeniowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
maniakierowania

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ku przestrodze. Kupiłem eleganckiego Citroena C4. Wziąłem tylko OC. Wczoraj miałem mega stłuczkę. Fakt nie moja wina, ale uświadomiło mi, ze każdemu mogło się zdarzyć. Na pewno zainwestuję w dodatkowe ubezpieczenie. Jedyne pocieszenie to mogę wziąć auto zastępcze z OC sprawcy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group