Uno gaśnie na gazie POMOCY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej24

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: OPEL
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Lut 2008, 07:28    Temat postu: Uno gaśnie na gazie POMOCY Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry , mam problem z moim fiatem uno ( model clip ) silnik samochodu pracuje bardzo nierówno tak na benzynie jak i na gazie tylko że na gazie jeszcze dodatkowo strasznie gasnie wystarczy że podczas jazdy wcisne sprzęgło zeby zmienić bieg i auto gasnie , albo jak wciskam sprzęgło zeby włonczyc luz i dojechać na nim do skrzyrzowania to gaśnięcie jest bardzo niebezpieczne kiedyś zgasł mi tuż przed ostrym zakrętem .... Owszem byłem z tym u mechanika ale regulacje prawie nie pomogła bo na drugi dzień było tak samo kiedyś udało mi sie jeździć nawet 2 tygodnie po wizycie u mechanika mam dość wydatków na naprawy które mało pomagają , prosze o POMOC czemu to auto tak gaśnie jak to naprawić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Vitor_Belfort

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 151
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sosnowiec
Posiadane auto: Fiat Linea 1.4 8V 2008 r + LPG Tartarini
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 07 Mar 2008, 12:52    Temat postu: Re: Uno gaśnie na gazie POMOCY Odpowiedz z cytatem

Andrzej24 napisał:
Dzień dobry , mam problem z moim fiatem uno ( model clip ) silnik samochodu pracuje bardzo nierówno tak na benzynie jak i na gazie tylko że na gazie jeszcze dodatkowo strasznie gasnie wystarczy że podczas jazdy wcisne sprzęgło zeby zmienić bieg i auto gasnie , albo jak wciskam sprzęgło zeby włonczyc luz i dojechać na nim do skrzyrzowania to gaśnięcie jest bardzo niebezpieczne kiedyś zgasł mi tuż przed ostrym zakrętem .... Owszem byłem z tym u mechanika ale regulacje prawie nie pomogła bo na drugi dzień było tak samo kiedyś udało mi sie jeździć nawet 2 tygodnie po wizycie u mechanika mam dość wydatków na naprawy które mało pomagają , prosze o POMOC czemu to auto tak gaśnie jak to naprawić


Kiedyś miałem podobny problem w służbowej Corsie - jak się wyrzuciło na luz lub robiło redukcję na łuku to przy spadku obrotów silnik gasł... Nie chcę Cię martwić ale mi włożyli jakąś LPG starej konstrukcji i NIC nie dało się z tym robić. Po prostu gaz przy wolnych obrotach i szybkości rzędu 60 km/godz był wydmuchiwany z pewnych elementów instalacji. Tak więc chyba masz zamontowane podobne "cudo".... Pozdro
_________________
Ból jest tymczasowy - duma jest wieczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
PostWysłany: Pią 07 Mar 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A świece i kable kiedy wymieniałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group