kupno Hyundaia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anddzej.p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): bydgoszcz
Posiadane auto: citroen jumper 2.2 hdi rok 2002 opel vectra 1.6 polonez truck 1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 29 Sty 2011, 19:03    Temat postu: kupno Hyundaia Odpowiedz z cytatem

witam mam zamiar w przyszłości nabyć Hyundaia cupe z roku 2003 w górę.Mam pytanie, mianowicie jaką wersie silnikową wybrać na co zwracać uwagę i czy warto szukać auta z gazem.Obecnie jeżdżę oplem vectrą z automatyczną skrzynią auto najechało około 300 tyś km a skrzynia pracuje bez zarzutów bardzo spodobała mi się jazda automatem.Więc pytanie jak to się ma do Hyundaia cupe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
leiden

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 2305
Skąd jesteś (miejscowość/region): /Holandia
Posiadane auto: RenaultTwingo 2.Twingo3 . Yamacha
Piwa: 187/12
PostWysłany: Sob 29 Sty 2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy tym przebiegu na pewno bierze olej Laughing
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
anddzej.p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): bydgoszcz
Posiadane auto: citroen jumper 2.2 hdi rok 2002 opel vectra 1.6 polonez truck 1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 01 Lut 2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że tak dlatego poszukuje nowego auta.Wybór padł na hyundaia!!!! Więc poszukuje porady od posiadaczy tego auta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group