Probelm z bezpiecznikami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpara1994.15

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: Volvo fh12 460
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 04 Gru 2010, 19:49    Temat postu: Probelm z bezpiecznikami Odpowiedz z cytatem

Witam

Mobile mam problem z Volvofh12 460 a wiec
moze wiecie który jest bezpiecznik aby zwolic blokade na pompie bo mam aktualną blokade na 80km/h a chce wiecej jak kazdy pile mi to jest. Bo kupel jeździ Tirem i chce to zdjąśc płaci mi za to 2 tys jeżeli to zrobie . Proszę o szybkie odpisanie bo dla mnie kazda godzina to na wage złota jest



dzieki z góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
graci26

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Volvo 460
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 04 Gru 2010, 19:51    Temat postu: Re: Probelm z bezpiecznikami Odpowiedz z cytatem

szpara1994.15 napisał:
Witam

Mobile mam problem z Volvofh12 460 a wiec
moze wiecie który jest bezpiecznik aby zwolic blokade na pompie bo mam aktualną blokade na 80km/h a chce wiecej jak kazdy pile mi to jest. Bo kupel jeździ Tirem i chce to zdjąśc płaci mi za to 2 tys jeżeli to zrobie . Proszę o szybkie odpisanie bo dla mnie kazda godzina to na wage złota jest



dzieki z góry


To forum o samochodach osobowych z oznaczeniem 460 itp a nie o ciężarówkach(volvo fh12)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group