Licznik wyzerować

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
user27

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 10


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Sty 2008, 13:51    Temat postu: Licznik wyzerować Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie umie wyzerować licznika przejechanych kilometrów jak myślicie czego to wina jest?

Fiat Ducato 2002rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marowsky

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 53

Posiadane auto: Fiat Ducato15Q 2.8 JTD 2004, Renault Laguna 2.0 97r kombi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Sty 2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiesz czy nie możesz? To zasadnicza różnica. Jeśli nie umiesz to trzeba nacisnąć ten czarny przycisk przy liczniku, jednak sądzę, że to wiesz więc jeśli naciskasz go i nic się nie zmienia to 99% ktoś przy tym majstrował np uszkodził go cofając przebieg pojazdu Smile często się to zdarza jeśli tzw specjalista od oszukiwania klienta ma zbyt małą wprawę Laughing

J
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
user27

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 10


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Sty 2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zostałem oszukany i zrobiony w bambuko, jako że kupowałem swojego pierwszego busa i w ogóle auto. Nie zwróciłem na to uwagi z braku doświadczenia. Ale na szczęście jeździ! Właścicielowi komisa mam ochote opinie wystawić gdzies żeby ludzie uważali co kupują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marowsky

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 53

Posiadane auto: Fiat Ducato15Q 2.8 JTD 2004, Renault Laguna 2.0 97r kombi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 30 Sty 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę trochę dołożyć do tego co wcześniej napisałem. Ja powiedziałem, że na 99% może to być spowodowane cofaniem licznika istnieje jednak szansa, że po prostu się zepsuł. W zasadzie można to sprawdzić wyjmując zegary, obejrzeć czy wkręty na tylnej ściance nie mają zarysowań, czy nie ma żadnych wycięć w plastikowej obudowie zegarów i tym podobnych śladów. Jeśli nie znasz się zbyt dobrze na mechanice radziłbym Ci udać sie z tym do jakiegoś mechanika. W gruncie rzeczy, nawet jeśli licznik był cofany to i tak będzie Ci ciężko udowodnić właścicielowi, że on to zrobił. Na twoim miejscu dałbym sobie spokój jeśli okaże się, że Twoje auto się psuje, jest zużyte to zawsze możesz go sprzedać, na busy jest duży popyt Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group