Elm 327 bluetooth

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 21:32    Temat postu: Elm 327 bluetooth Odpowiedz z cytatem

Witam, jakich programów używacie do diagnostyki obd2? Ja spróbowałem na torque lite i mógłby być tylko że jest po angielsku. Zainstalowałem sobie program piston który jest po polsku ale mam problemy z nawiązaniem łączności. Sprawdzałem także program autodiagnoza ale ten program jest do kitu. Co polecacie aby to było po polsku ewentualnie po niemiecku, najlepiej wersję bezpłatną. Sprzęt jaki chcę używać to smartfon samsung galaxy trend lub tablet samsung galaxy tab2
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piston zadziałał jak również torque opanowany. Wychodowałem sobie błąd poduszek i jednym jak i drugim programem udało się wszystko usunąć
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group