hej witam prosze o porady ocene.dziekuje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariobel

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): białystok
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 23:11    Temat postu: hej witam prosze o porady ocene.dziekuje Odpowiedz z cytatem

hej proszę o poradę ocenę przy zakupie touarega był bym wdzięczny o jakie kol-wiek porady . jeżeli chodzi o silnik czy zawieszenie itp. z góry dziękuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Damien1735

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: Mercedes SL-Klasse W230
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 31 Paź 2014, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat! Również zastanawiam się nad zakupem tego auta. Ktoś miał do czynienia? Jak się sprawuje? Jak mniej więcej wygląda spalanie? I jak z awaryjnością w porównaniu z innymi modelami z tej półki cenowej? Zastanawiam się nad nowym autem, ale może lepiej używane?

Jesteś znudzony, szukasz inspiracji? Sprawdź mojego bloga http://tajemniceksiegowej.bloog.pl/id,347576470,title,Zarzadzanie-ryzykiem-oraz-ocena-tego-ryzyka,index.html, a może to właśnie to czego szukasz!


Ostatnio zmieniony przez Damien1735 dnia Pią 12 Cze 2015, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariobel

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): białystok
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 01 Lis 2014, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej no widzisz doradził bym ci coś żebym sam coś wiedział ale jak zarazie zero odzewu i to jest forum szok pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Sob 01 Lis 2014, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów Twisted Evil forum jak forum przeważnie o cytrynach piszą - VW no cóż może kiedyś ?? Ja np nie chcę przepłacać za auto tylko dlatego , że z przodu maski ma znaczek VW . Może ,,żabojad'' jest tańszy , ale jazda na ,,hydro'' bezcenna Twisted Evil o silniku HDi ( 2.0 od BMW ) nie wspomnę . Mam przejechane 300 tysi i jakoś silnik nie odmawia mi posłuszeństwa Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group