ubezpieczenie - może i głupie pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
costam000

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 1596
Skąd jesteś (miejscowość/region): silesia ;)
Posiadane auto: C4 GP 1.6 HDI 2009 Exclusive
Piwa: 307/4
PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 20:14    Temat postu: ubezpieczenie - może i głupie pytanie Odpowiedz z cytatem

słuchajcie, chce ubezpieczyć nowy nabytek C4 GP 2009 1.6HDI; próbowałem w mBank, Proama, Aviva, Axa, Liberty itd
żadna z tych firm nie ma wyszczególnionego mojego modelu tj wersja Exclusive... mają jakieś Impress, SX Pack, Equilibre itd it. Jak sprawdzam wyposażenie, to najwięcej jest w Equilibre Pack Navi MCP ale i tak jeszcze brakuje do tego co mam w aucie.... i teraz pytanie, jak Wy, posiadacze wersji Exclusive, macie ubezpieczone swoje furki ? Nie chcę zaznaczać wersji jakiej nie mam, aby w razie draki nie było problemów. Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
qusz

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa Wesoła
Posiadane auto: Citroen C4 GP, Exclusive 1.6 HDI 2009
Piwa: 2/1
PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,

ja wybrałem po prostu Equilibre Pack Navi MCP + AC. Jedna uwaga, może komuś się przyda. Podczas odnawiania ubezpieczenia zauważyłem, że wycena (dla klienta z ulicy, bez logowania) na stronach mojego ubezpieczyciela (LIBERTY) była niższa niż wyceny, które otrzymywałem jako klient (nawet z jakimiś super zniżkami, itp.). Dopiero, jak podczas rozmowy wysyłałem konsultantowi wyceną w pdf na maila (lub podawałem nr kalkulacji) to mogliśmy negocjować i dostawałem niższą cenę, oczywiście wcześniej nie było takiej możliwości... taka historia Sad Kolega, któremu ten patent sprzedałem, miał tak samo w AXA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
patrykk84

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qusz napisał:
Cześć,

ja wybrałem po prostu Equilibre Pack Navi MCP + AC. Jedna uwaga, może komuś się przyda. Podczas odnawiania ubezpieczenia zauważyłem, że wycena (dla klienta z ulicy, bez logowania) na stronach mojego ubezpieczyciela (LIBERTY) była niższa niż wyceny, które otrzymywałem jako klient (nawet z jakimiś super zniżkami, itp.). Dopiero, jak podczas rozmowy wysyłałem konsultantowi wyceną w pdf na maila (lub podawałem nr kalkulacji) to mogliśmy negocjować i dostawałem niższą cenę, oczywiście wcześniej nie było takiej możliwości... taka historia Sad Kolega, któremu ten patent sprzedałem, miał tak samo w AXA.

Często się tak zdarza, i to nie tylko z ubezpieczeniami, ale też np. z przedłużaniem umów na telefony. Firmy chcą wabic nowych klientów, i niestety zapominają o tych, których już przyciągnęły.
_________________
Pkt 22.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Zegg

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): kraków
Posiadane auto: Mazda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno nie ma głupich pytańSmile ja się nie przywiązuję do firm, niezależnie czy to ubezpieczyciel czy operator komórkowy.Idę tam gdzie najtaniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ekspert_Superpolisa

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 16:33    Temat postu: Re: ubezpieczenie - może i głupie pytanie Odpowiedz z cytatem

costam000 napisał:
słuchajcie, chce ubezpieczyć nowy nabytek C4 GP 2009 1.6HDI; próbowałem w mBank, Proama, Aviva, Axa, Liberty itd
żadna z tych firm nie ma wyszczególnionego mojego modelu tj wersja Exclusive... mają jakieś Impress, SX Pack, Equilibre itd it. Jak sprawdzam wyposażenie, to najwięcej jest w Equilibre Pack Navi MCP ale i tak jeszcze brakuje do tego co mam w aucie.... i teraz pytanie, jak Wy, posiadacze wersji Exclusive, macie ubezpieczone swoje furki ? Nie chcę zaznaczać wersji jakiej nie mam, aby w razie draki nie było problemów. Proszę o odpowiedź.


Costam000,
masz słuszność, decydując się na ubezpieczenia należy brać pod uwagę oferty, które umożliwiają wybór faktycznego model samochodu. Polecam poszukanie odpowiedniej polisy za pomocą naszej strony – [url]Tu była reklama nieuzgodniona z Administratorem forum-pkt.22[/url]. Powinieneś bez trudu odnaleźć model swojego samochodu.
Jeśli chodzi o wybór najkorzystniejszego ubezpieczenia OC, tak jak już wcześniej zostało wspomniane, dominującym kryterium jest cena. Podstawowa ochrona OC jest u wszystkich ubezpieczycieli identyczna, bowiem jej zakres określa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Śmiało możesz zdecydować się na najtańszą dostępną oferty.
_________________
Pozdrawiam,
PKT.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 27 Lut 2015, 16:33    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Donita1371

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Krosno
Posiadane auto: Mercedes Vito/V-Klasse OBD W638
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja także idę do pośrednika i wybieram najtańszą ofertę. Ale wszystko jest ok dopóki nic się nie stanie i trzeba odzyskać ubezpieczenie. Wtedy zaczyna się droga przez mękę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ZzZz

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: Peugeot 2008
Piwa: 5/1
PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udostępnię bezpłatnie 10 osobom link /poprzez kalkulator oc i ac - dane podam na PW z uwagi aby to nie była reklama / do zwrotu 120zł za ubezpieczenia samochodu lub kod do ubezpieczenia poprzez telefon. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Samemu wybiera się po wyliczeniu składki ubezpieczyciela i decyduje, który odpowiada. Zaznaczam, że nie pracuję w firmie ubezpieczeniowej a kod i link do zwrotu dla 10 osób otrzymałem po wykupieniu polisy oc na swój samochód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group