Świeci się kontrolka poduszki. Pomocy!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafigre

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 66
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: Peugeot 407 SW 2.0 hdi 2004 rok
Piwa: 2/3
PostWysłany: Sob 20 Wrz 2014, 18:55    Temat postu: Świeci się kontrolka poduszki. Pomocy!!!! Odpowiedz z cytatem

Witam. W mojej zafirce zaświeciła się kontrolka poduszki. Po podłączeniu pod kompa usterkę usunąłem, lecz po około miesiąca zaświeciła się znowu. Podłączyłem ponownie i mam kod usterki 93 czujnik zajęcia fotela pasażera, nieprawidłowe działanie.Podociskałem wszystkie kostki pod fotelem, ale problem się powtarza. Proszę o pomoc jak to dziadostwo naprawić. Z góry dziękuje za podpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
brawogrześ

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość/region): oborniki ślęśkie
Posiadane auto: stilo 1,9 16v 150 km
Piwa: 1/0
PostWysłany: Sro 24 Wrz 2014, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
miałem tak w astrze g i wystarczyło odpiąć akumulator zlokalizować przewody pod siedzeniem te od napinacza pasów i poduszki . i następnie na tych przewodach są wtyczki obcinamy je i lutujemy przewody na stałe bez wtyczek i w tym momęcie problem ginie raz na zawsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group