Chip tuning - prawda i mity? Ile koni można zyskać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawidobuwie

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: Scania R
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 01 Wrz 2014, 11:51    Temat postu: Chip tuning - prawda i mity? Ile koni można zyskać? Odpowiedz z cytatem

Witam. Drodzy Forumowicze! Zwracam się z prośbą o poznanie Waszej opinii odnośnie chip tuningu. Chodzi mi głównie o to, czy jest sens grzebać w komputerze, i czy rzecyzwiście daje to jakieś miarodajne efekty, jeżeli tak to czy można uzyskać nawet do 20 KM więcej? Możecie mi też polecić jakiś serwis z Poznania lub okolic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gunter

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: Audi A4 B6 2.0 ALT
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 01 Wrz 2014, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największe rezultaty daje tuning diselka. Ja mam benzyne 2.0 więc u mnie żaden tuning nic pomoże Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
umarsahb

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Andorra
Posiadane auto: no
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Drodzy Forumowicze! Zwracam się z prośbą o poznanie Waszej opinii odnośnie chip tuningu. Chodzi mi głównie o to, czy jest sens grzebać w komputerze, i czy rzecyzwiście daje to jakieś miarodajne efekty, jeżeli tak to czy można uzyskać nawet do 20 KM więcej? Możecie mi też polecić jakiś serwis z Poznania lub okolic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 16:50    Temat postu: Re: Chip tuning - prawda i mity? Ile koni można zyskać? Odpowiedz z cytatem

dawidobuwie napisał:
Witam. Drodzy Forumowicze! Zwracam się z prośbą o poznanie Waszej opinii odnośnie chip tuningu. Chodzi mi głównie o to, czy jest sens grzebać w komputerze, i czy rzecyzwiście daje to jakieś miarodajne efekty, jeżeli tak to czy można uzyskać nawet do 20 KM więcej? Możecie mi też polecić jakiś serwis z Poznania lub okolic?
Trochę dziwnę że post powyżej jest taki sam - klon jakiś
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie ,tylko strasznie leniwy ten Kolega jest.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 16 Mar 2015, 20:49    Temat postu: reklama

Powrót do góry
JarkoMar65

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warsaw
Posiadane auto: AUDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 06 Lut 2017, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anyone is still here ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adejalia

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Gru 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): xxxxxx
Posiadane auto: xxx
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 05 Gru 2017, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelpoz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: VW Golf Plus 1.4 2013
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 07 Cze 2021, 21:26    Temat postu: Cziptuning i ecotuning Odpowiedz z cytatem

Mamy możliwość zwiększyć moc silnika nawet o 20-30% oraz zyskać 20% momentu obrotowego. Jakby coś polecam artykuł na ten temat: Cziptuning i ecotuning – czy warto go robić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group