Zakup SLK R170

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FPawlo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Volkswagen EOS 2.0 TFSi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 14:39    Temat postu: Zakup SLK R170 Odpowiedz z cytatem

Witam ! Zastanawiam się nad zakupem SLK R170. Przede wszystkim szukam stosunkowo najoszczędniejszego silnika i bezawaryjnego. Który mi polecicie ? Jak ze spalaniem w mieście i na trasie ? Jakie zdarzają się najczęstsze usterki ? Samochód ma być do normalnej jazdy Twisted Evil po mieście i wyjazdy w trasy (może czasem nad morze ). Zastanawiam się nad 2,0 (kompresor) i zwykłym 2,0. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Gracjan1215

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rzeszów
Posiadane auto: Mercedes Slk R170
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 2.0 benzyna 136 koni bez kompresora polecam. Spalanie zależy od jazdy , w mieście mniej mi nie spalił niż 12l. Jedynie co w nim wymieniłem to przepływomierz , czujnik temperatury , świece . Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_67

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 522


Piwa: 38/3
PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę tutaj pisać jakiegoś większego elaboratu, ale kupuj tylko z kompressorem i nie daj sobie wmówić, że 136 koni wystarczy, bo później będą historie typu "jak zamontować turbo"

SLK sa ogólnie wytrzymałe, ale wszystko zależy od egzemplarza, bo niestety jest masa szrotów i raczej bym szukał w cenie od 15 tys. w górę przed FL, poniżej to już raczej tylko zmęczone materiały oraz te bez kompresji,

spalanie, spalaniem ja mam 2,0k miasto 11 litrów, trasa 7 - ogólnie to spalanie jest na poziomie 2 litrowego wolnossaka, tylko my mamy kompressor i niemal 200 Koni Smile

odnośnie usterek, dach ludziom się nie otwiera, więc warto to sprawdzić, lakier w środku się łuszczy... przepływki padają po 10 roku życia...a tak to jeździsz lejesz i jeździsz...

Jak potrzebujesz jakieś szczegółowe informacje pisz PW

PS mam na sprzedaż SLK z 97 roku 2,3 kompressor, daj znać jeśli chciałbys sie dowiedzieć jaka to, oczywiście na PW Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kon146

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk
Posiadane auto: Astra / Mondeo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 136KM lekko mówiąc zamula, więc lepiej jakiś inny silnik Wink
_________________
No sorry, taki mamy klimat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group