thaila dławi sie przy zmianie biegu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spirol88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 15 Kwi 2008, 21:41    Temat postu: thaila dławi sie przy zmianie biegu Odpowiedz z cytatem

Renault thaila 1,4 8V 2001r

Okresowe dławienie przy przejściu z pierwszego biegu na drugi, dla rozjaśnienie podaje, że silnik pracuje równo, ani nie szarpie.
Kable zapłonowe, świece, filtry wymienione, kontrolka na tablicy rozdzielczej nie oznajmia awarii, a paliwo lane tylko z markowych stacji

jeśli ktoś wie w czym może tkwić problem, prosze pisać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piotrekw

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość/region): dąbrowa górnicza
Posiadane auto: renault thalia 1.4 8V
Piwa: 4/0
PostWysłany: Sro 17 Wrz 2008, 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc moze masz wtryskiwacze zabrudzone a o tym nie wiesz polecam dodatek do paliwa firmy stp bardzo dobry sprawdzony koszt ok. 20 zl a inna sprawa kiedy wymieniales filtr paliwa i w jakim stanie masz swiece pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
szumbu

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kaliska
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4LS 2004r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Wrz 2008, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam ten dodatek do paliwa u mnie kupowałem go wczoraj w markecie 13,50

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group