Brak zasilania deski rozdzielczej i rozrusznika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
puszok

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kawowice
Posiadane auto: Fiatm Uno, MQ.CLIP, 1000, 1998r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 19:46    Temat postu: Brak zasilania deski rozdzielczej i rozrusznika Odpowiedz z cytatem

Fiat, UNO MQ.CLIP, 1000Cm, 1998r

Witam wszystkich,
wczoraj kupiłem nowy akumulator i odłączyłem stary, nowy akumulator ładował się całą noc dziś rano zmierzyłem napięcie na nowym akumulatorze 12,67V po zamontowaniu nowego akumulatora wystąpiły następujące objawy:

Działa:
Oświetlenie wewnątrz
Światła awaryjne
Radio
Lampka immobilizera po czym wnioskuje że on też

Wszystko inne, rozrusznik, światła zewnętrze, migacze, św. stopu nie dają znaku życia tak jag-by nie było zasilania.

Co już zrobiłem
1. Wyciągnąłem wszystkie bezpieczniki znajdujące się pod kolumną kierownicy i zmierzyłem je ku mojemu zdziwieniu wszystkie działają.
2. Zmierzyłem potencjał elektryczny pomiędzy akumulatorem a masą samochodu 12,24V
3. Pod maską znajduje się kolejna skrzynka z bezpiecznikiem 20A on również jest OK

W samochodzie są jeszcze 4 przekaźniki, 7686773 x2 pod maską, 768677 i 719075 na tablicy z bezpiecznikami może któryś z nich jest zepsuty idą święta i samochód będzie mi bardzo potrzebny PROSZĘ O POMOC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piohol

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 21:41    Temat postu: Re: Brak zasilania deski rozdzielczej i rozrusznika Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdziłbym kostkę stacyjki.
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gandzior24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): glinka
Posiadane auto: fiat uno 899c 2000r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 20:58    Temat postu: Brak zasilania deski rozdzielczej i rozrusznika Odpowiedz z cytatem

witam ja przeczyściłem kostkę koło akumulatora i to pomogło Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group