Silnik krokowy- gdzie kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Snookie

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Stalowa Wola/Lublin/Stalowa Wola
Posiadane auto: SCENIC II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 16 Sie 2008, 01:45    Temat postu: Silnik krokowy- gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich forumowiczów. Mam jako swieżak pytanko gdzie za rozsądną cene można kupić silnik krokowy do Renault Thali 1,4 8V z 2004 roku. Potrzebny mi jest bo wariują mi obroty jak stoję na swiatłach aż jest to odczuwlane w kabinie... Pozdrawiam i dziękuję z góry za informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sruba22

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 34

Posiadane auto: Renault 19 1,7 rok 1992
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 16 Sie 2008, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak coś mam do wymiany albo prubuję wiejskim sposobem czyli wkręcić srubkę np m10 i na tej śrubce ustawiać obroty ale nie wiem jak komputer będzie działał bez sygnału od silniczka ja tak miałem 2 tyg w reni 19 i wszystko było ok ale kupiłem nowy Z Allegro Ty niemusisz kupywać nowego poprostu jak coś Ci się niebędzie podobać to oddasz towar ale oczywiście muszisz uzgodnić to że sprzedawcą
_________________
ŚRUBENCJA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group