Podgrzewane fotele-pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hudy22

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): wramia
Posiadane auto: volvo 440 1.7
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 17:16    Temat postu: Podgrzewane fotele-pomocy!!! Odpowiedz z cytatem

Witam mam podgrzewane fotele kostki pod nimi sa podlaczone, jest tylko problem nie mam zadnych włacznikow wiec nie działają. o co tu moze chodzic? i jak sprawidz by ów cudo działało?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dj_sopel

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 297
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: volvo 850GLT 2.5L+LPG 20V automat
Piwa: 22/2
PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego nie masz podgrzewanych foteli te ostki co sa pod siedzeniem to sa od czujnikuw ciezaru ktory przypomina ci o zapiecie pasow

usiadz na fotelu kierowcy zapnij pas bezpieczenstwa i nacisnij siedzenie od strony pasazera to zobaczysz ze zacznie ci mrygac ontroka od pasow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
moric6666ziemia

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: opel vectra B ,2,0, 97r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Maj 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No super ale u mnie jest tak jak zapnę pas to dopiero przestanie migać i piszczeć a od pasażera to wcale nie działa ,nie wiem jak z tyłu bo tam wcale nie ma żadnej reakcji a widzę ze do zapinek pasów kable idą ,Pewnie ktoś rozłączył Ale dzięki za poradę Aha z przodu to w zapinkach pasów palą się światełka jak włączę światła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Amadi_lca

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: volvo 440 td
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam jeszcze inny problem mam skórę i podgrzewane fotele ale kierowcy nie działa nie ma w ogóle napięcia jak sprawdziłem wszystkie bezpieczniki są okej jest jeszcze jakiś przekaźnik czy coś ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group